Skocz do zawartości

Ma ktoś jakiese doświadczenia z szybowcem Electra Pro?


alchemique

Rekomendowane odpowiedzi

http://nastik.pl/tm-electra-pro-arc-p-1014.html

 

Witam,

jak w temacie.

Podoba mi się ten szybolek ale nie wiem co oznacza opis Wyczynowy model elektroszybowca?

Chodzi o to ze przecinak czy ze dobry do termiki czy czego?

Moze ktos ma jakies informacje na temat tego modelu i chciałby się podzielic?

Ewentualnie jakies rady itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wyczynowy model elektroszybowca oznacza ze moze krecic podstawowa akrobacje szybowcowa. Moj endurance tez tak mogl :D - a raczej nadal moze ale jeszcze nie sprawdszalem.

Z danych podanych na stronie Stoska model powininen byc bardzo dobry do ostrego latania na zboczu i do sredniej i mocnej termiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd - model wyczynowy służy do wyczynu a nie wyczyniania głupot :) Wyczynowy, przynajmnije w "dużym" szybownictwie, oznacza mniej więcej "o przeznaczeniu zawodniczym, do przelotów, do bicia rekordów".

 

Do akrobacji są modele akrobacyjne. A że model jest określony jako wyczynowy, to nic nie oznacza. Moja depro Extra nie była wyczynowa, a akrobacje kręciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.