Skocz do zawartości

Propozycja organizacji multi zawodów F5J/F3K/F3B


Konrad_P
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Doszły mnie informacje że czytający ten wątek nie bardzo orientują się jak, gdzie i kiedy będą te zawody.

 

Jak ktoś czyta na nowo ten wątek to pewnie przeczytał o tym, że impreza ma byś w Jaworze 28 kwietnia.

 

Niestety zawody z JAWORA z dnia 28-29 kwietnia zostały przeniesione do Wrocławia. Termin tych zawodów się nie zmienia i nadal jest to 28-29 kwietnia 2018.

 

Tak więc wszyscy zainteresowani treningami, startem czy tylko zobaczeniem na czym polegają zawody w F3K i F5J zapraszam do WROCŁAWIA na lotnisko Aeroklubu Wrocławskiego w SZYMANOWIE.

 

Jeszcze dwa słowa o samej imprezie. Tak jak było już w tym wątku pare razy pisane w sobotę mogą wziąć udział w treningach i spokojnych zawodach wszyscy, którzy będą dysponować w miarę zbliżonym sprzętem do jednej lub do drugiej konkurencji.

 

Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych, ponieważ mam wrażenie, że jest to chyba pierwsza i jak na razie jedyna tego typu tematyczna impreza w naszym kraju. Pikników jest sporo, ale tu będzie piknik w sobotę tematyczny czyli "Latamy w termice".

Ci którzy przymierzają się do F3F moim zdaniem nie powinni przegapić tej imprezy bo polatanie i podpatrzenie najlepszego naszego zawodnika w kraju i nie tylko czyli Czarka, nie zdarza się często. 

 

Podobnie dotyczy to osób patrzących w stronę latania termicznego większymi modelami. Popatrzenie na loty najlepszych zawodników na Świecie a na pewno w Europie to też niezła lekcja. Latanie Wojtka i Tomka to czysta poezja. Naprawdę można patrzeć na ich latanie bez końca.

Do tego być może pojawią się goście z zagranicy gdzie też będzie można wymienić z nimi doświadczenia.

 

Zapraszam wszystkich nawet tych, którzy z definicji nie chcą startować w zawodach, warto będzie choćby podnieść swoje umiejętności żeby na swojej lokalnej łączce być najlepszym.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety z przykrością muszę zrezygnować z udziału w tym dobrze zapowiadającym się przedsięwzięciu. Wyznaczyli mi w tym terminie zgrupowanie Kadry Narodowej F3K we Włocławku i jest to jeden z tych obowiązków kadrowicza, który MUSZĘ spełnić.

 

Ale nie ma tego złego!

Nieformalne zawody w rzutkach z Wrocławia przenosimy o tydzień wcześniej, tyle że na niedzielę - 22.04 Na lotnisku aeroklubowym w Lubinie (czyli dość niedaleko).

W sobotę rozgrywamy tam Puchar Polski, w niedzielę mamy termin rezerwowy i zaplanowany trening Kadry. Większość zawodników z PP zostaje na niedzielę, więc towarzystwo będzie doborowe i w ciągu tego dnia planujemy rozegrać zawody towarzyskie, na luzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości - co robicie na takim zgrupowaniu?

Ja sie trochę zastanawiałem nad sensem takiego czegoś, i wyszło, że takie coś jeśli ma to mieć sens merytoryczny i praktyczny, to powinno być przeprowadzone bezpośrednio przed jakimiś zawodami międzynarodowymi, na których od razu można sprawdzić wyniki i progres (lub regres). Ale ja patrze przez pryzmat zboczonego zboczowca.

W F3B może by to miało jakoś sens, ale z drugiej strony kadra to za malo pilotów zeby poćwiczyć np dystans, więc zostawało by trenowanie startów i loty na prędkość. W f5J chyba nie ma sensu, bo nie wiem czy warto jechać na kilka dni aby poćwiczyć współprace pilota z pomocnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz jadę. Też jestem ciekawy ;)

 

Osobiście uważam, że wspólny trening wśród najlepszych w kraju może być bardzo wartościowy. W szczególności dla Juniorów. Na zawodach nie ma tyle czasu, żeby wymienić się doświadczeniami, a w dodatku można lepiej się zgrać, jako zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.