Skocz do zawartości

Skrzydełko!!!


GregorianR

Rekomendowane odpowiedzi

W oczekiwaniu na nową aparaturę postanowiłem popełnic latające skrzydło w wersji szybowcowej!

Rozpiętość 1m

Cięciwa po środku płata 25cm a na końcach 15cm

Może to nie jest najpiękniejsze skrzydło jakie widziałem(dlatego że jest to mój 2 model) ale po wywazeniu fajnie szybuje. Zostaje tylko czekać na nowy sprzęt i wio gdzieś na góre :D

 

93da09e6216c755cmed.jpg

5e0bd12f51b72e9emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka grubość profilu?

 

Widze że dosyć mała :lol: co się ładnie zapowiada w wersji szybowcowej.

Miełem kiedyś coś podobnego o grubości profilu 12 czy 10% i jako szybowiec latał do bani.

 

Stawał pod wiatr i tyle z latania. Nie szło go wogóle pogonić jak wiało.

 

Twój wygląda smukle i ma ładne wydłużenie.

Gdzie chcesz nim latać? Hol czy zbocze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam! Skrzydełko oblatane! Narazie startowałem z holu troche biednego bo 20m gumy(majtkówka) :D i 20 metrów żyłki. Były to moje pierwsze loty (nie licząc delty w wersji elektryka lot 4 s, gleba na plecy, połamane smigło i do domu :D ) więc nie obyło się bez kreta ale dało się naprawić. Kilka lądowań w krzakach, raz w drzewo ale skrzydełko całe. Gotowe do lotu wazy 230 gram. Najdłuższy lot około 30s przy leciutkim wietrze. Jak znajde kamerzyste to do wtorku postaram się o jakiś filmik :lol: A tak pozatym to więcej się za nim nabiegałem jak nalatałem :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.