Skocz do zawartości

FrSky Taranis Q X7S


sp350D
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś ma to radio?

Jeśli tak poproszę o info na temat podłączenia trener-nauczyciel.

W niektórych opisach znalazłem informację, że ma port audio, port trenera i wireless trenera.

Nie widać jednak portu trenera na obrazkach z rozmieszczeniem manipulatorów i wejść.

Jak uruchomić funkcję trener/uczeń bezprzewodowo i z jakimi radiami to zadziała...?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W niektórych opisach znalazłem informację, że ma port audio, port trenera i wireless trenera.

Nie widać jednak portu trenera na obrazkach z rozmieszczeniem manipulatorów i wejść.

Jak uruchomić funkcję trener/uczeń bezprzewodowo i z jakimi radiami to zadziała...?

 

Nie mam tego radia, ale interesowało mnie, ostatecznie mam jego większego brata.

Na ściance z anteną, po lewej stronie jest gniazdo słuchawkowe, a po prawej prawie na pewno identyczne gniazdo przewodowe trenera (na "dżeka").

Trener bezprzewodowy musi zadziałać z Taranisem Q X7S, Horusem X12S, Taranisem X9E, może coś jeszcze z nowych. Z aparaturami innych marek - nie mam pojęcia. Teoretycznie jest to możliwe.

Jednak na razie problem jest taki, że powszechnie używany OpenTX w aktualnej wersji nie obsługuje modułu bluetooth. Trzeba poczekać. Oryginalny FrOS powinien działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.