Skocz do zawartości

Avro Avian - już nie taki maly dwuplacik


Patryk Sokol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajnie wyszedł ci ten modelik i bardzo lekko . Lata też bardzo realistycznie . Aż prosi się żeby dorobić zaczep do ciągania modeli szybowców . Silnik Turnigy 3542 1000 kV jest rewelacyjny , śmiało możesz mu dać śmigło 13/8 przy 3 s LiPo  . 

Teraz mam 12x6, wydaje się być ok. Ale jeśli ten silnik faktycznie pokręci 13" śmigłem, to rewelacja, sporo możnaby zbić pobór prądu w locie poziomym. Mam tylko wątpliwości czy warto skok podnosić, to naprawdę wolny model :)

Trzeba będzie poeksperymentować.

O zaczepie też już myślałem, powinien ładnie sobie radzić z holowaniem lekkich rzeczy.

 

 

GRATULUJE,fajny model.

A dziękuje :)

 

Nareszcie zbudowałeś samolot jak Pan Bóg przykazał, a nie jakieś przyrządy treningowe dla wyczynowych dyskoboli. Fajny samolocik.

No, czasem mi się zdarza zrobić coś typowego :)

Ten model służył mi jako okazja do bardziej klasycznego modelarstwa, teraz jak już zacząłem to dokończę Prząśniczkę z planów z Modelarza (parę lat temu zacząłem budowę i brakło mi pieniędzy na oklejanie :mellow: , ech studenckie życie), a później myślę o jakimś szybkim akrobacie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.