Skocz do zawartości

Su 26mm hangar 9 2.46m


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Teoria teorią a praktyka co innego

 

55 dle na puszce.

 

 

No i co ? Wisi i w górę idzie na 60tce pójdzie dużo lepiej a rurą to wzmocni

 

 

Nie celuje w wyważenie w 1/3 ustawiam w tyle mocno tak aby na plecach nie podpierać.

 

3 pakiety w przodzie to 400g czyli dokładnie tyle co różnica między 55 a 80.

 

Z ciężkim silnikiem model już nie będzie latać tak lekko jak w klasie 60cc

 

Moje zdanie jest takie ze miejsce 80tki jest w modeli 2.6m

 

Su jest lekki wrzucam go do jednego worka z modelami 50cc bo wiele się nie różni kadłub jest skromniejszy niz w Yaku 54 2.2m

 

Zasilaniem będą sprawdzone z innego modelu 2 aku life 2s 6.6v w zgodzie z 7955tg które w opinii sporego grona mają długie życie.

 

Przemyślę mvvs 58 cena do przelkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest moim celem się spierać i komentować filmiki na youtube :) Twoka decyzja. Film mozna przecież podpisac tak jak się chce :). Powodzenia, trzymam kciuki.

W jakim Ty świecie żyjesz ?

Radek ma osobiście pojechać pod Twój dom i zademonstrować Ci jak model lata na silniku 50ccm bo filmik kłamie ? ogarnij sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie radek za dużo gwiazdorzy

Andrzej "zejdź z gazu" na forum i w modelu czasem, bo zaś serwo z zastania padnie.

 

Wiem że jesteś celebrytą lotniskowym, ale czasem mógłbyś się zdobyć na odwagę i przyjść się przywitać. Twoja gwiazda świeci na forum a na lotnisku gaśnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zostawcie już tego Radka w spokoju i niech wsadzi do tego Su co w jego mniemaniu jest dobre, nawet 35cc. Jak uzna, że mu mało to zmieni motor na inny. Co do gwiazdorzenia Radosławie to raczej, Twoje wypowiedzi takim zalatują np. o rozpadającym się silniku endria wg. Ciebie po obejrzeniu filmiku, który ja później ustawiałem i chodził elegancko. A endriu się z Tobą nie przywitał bo możne uznał, że nie warto podawać Ci ręki, pomyślałeś o tym?   :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.