Skocz do zawartości

Focke Wulf 190 skala 1/4 2,6m


Iras 11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Widziałem takie otwierane mechanicznie ale jakoś mnie to szczególnie nie przypadło do gustu ,ręcznie zamykana będzie ok.W fokach nawet chyba były w oryginale zamykane elektrycznie bądź pneumatycznie - to jeszcze miało by jakiś sens ,ale takie przesuwanie kabiny serwem widziałem w Zero i to już wyglądało trochę jak w zabawce z odpustu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda , że co jak co , ale prowadnice niemieccy piloci mieli szwedzkie z IKEI: ) hahaha

A mylisz sie to sa wlasnie prowadnice niemieckiej produkcji za jedyne 15zl/ komplet

Tjaaak...... a ile to szpejo waży? :rolleyes:

Patent fajny, aczkolwiek pakowanie stalowych betów za środkiem ciężkości jakoś mnie przeraża. :huh:

 

Co ty Wojtek to lekkie jest a i jeszcze troche wyazuruje trzeba pamietac ze z przodu doladuje 6,5 kg to sam silnik nie wspomne o ciezkim podwoziu a i caly osprzet bedzie usytowany w komorze karabinow . Ja na domiar zlego jeszcze planuje serwo kierunku osadzic w ogonie . Mam nadzieje ze masy rozloze poprawnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takie otwierane mechanicznie ale jakoś mnie to szczególnie nie przypadło do gustu ,ręcznie zamykana będzie ok.W fokach nawet chyba były w oryginale zamykane elektrycznie bądź pneumatycznie - to jeszcze miało by jakiś sens ,ale takie przesuwanie kabiny serwem widziałem w Zero i to już wyglądało trochę jak w zabawce z odpustu ;).

Nie Adam wydaje mi się że w oryginale kabiny były zamykane za pomocą korby to taka tarczka po prawej stronie kokpitu ." Niemcy aż tak daleko z techniką chyba nie poszli"

post-4266-0-13480600-1513032233_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się ten patent podoba! Jak się taką prowadnicę jeszcze odchudzi to rozwiązanie proste i skuteczne. A ja w swoim FW190 kupiłem za "ciężki szmal" mosiężne kwadratowe profile i dłubałem kanałek a tu masz proste i tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.