Skocz do zawartości

Kalendarz 2018


sbogdan1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ave Boguś!!!

Kalendarz dotarł i... Jeżeli zawsze w życiu wszystko robiłeś i robisz tak precyzyjnie, dokładnie i solidnie jak spakowanie kalendarza do wysyłki, to... pozazdrościć kobietom, które były i tej która jest ;)

Kalendarz jak kalendarz, 13 kartek z wypisanymi numerami dni, nazwami dni tygodnia oraz miesięcy.

Nic nadzwyczajnego, ale fotki... sama ich jakość już powoduje grymas zadowolenia.

Kalendarz zrobiony na bardzo dobrym papierze kredowym.

Okładka zdecydowanie sztywniejsza jak kartki poszczególnych miesięcy.

Kartki zdecydowanie o większej gramaturze jak w kalendarzach jakie można kupić w sklepach papierniczych, księgarniach itd.

Gwarancja, że przy przekładaniu, przewracaniu katrek w te i we w te nic się nie rozerwie, podrze itp.

Nadruk idealny, bez rozmyć, przebarwień, przekłamania kolorów.

Poprostu czysty obraz, bardzo wyraźny z ostrymi krawędziami.

Jak dla mnie - wart swojej ceny.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtuś cieszę się że kalendarz dotarł w całości bez uszkodzeń i że zrobił dobre wrażenie.
Cholewcia czasem jak się postaram to nawet coś mi tam się udaje zrobić porządnego :) 
Nooo   głupio mi tak pisać... ale zaraz wpadnę w samozachwyt  ;) dziękuje za miłe słowa które utwierdzają

mnie że wykonanie,realizacja i poświęcony czas nie poszedł na marne. 
Niech kalendarz służy szczęśliwie cały rok Tobie i wszystkim którzy zechcieli nabyć te 13 stron.
Pozdrawiam...
 

PS. Co do zabezpieczenia nie miałem skrupułów, mówię sobie, a co tam, najwyżej poprosisz sąsiada do odpakowania,

jak małżonka nie da rady i będziecie świętować zbliżający się nowy rok mimo że to jeszcze miesiąc czasu.

A i sposobność przy okazje będzie aby wychylić szklaneczkę jakiegoś dobrego trunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.