Skocz do zawartości

Zdjęcie

Montaż gimbala G2D w kopterze Aosenma CG035

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 hornet2

hornet2
  • Modelarz
  • 75 postów
  • SkądJawor
  • Imię:Zbigniew

Napisano 05 listopad 2017 - 10:05

Będzie mi  potrzebna pomocy kogoś bardziej doświadczonego w tej materii . Mianowicie , zamierzam stockową kamerę tego koptera  umieścić w obudowie kamery iLook . Stockowy gimbal pójdzie w odstawkę . Ponieważ ten gimbal to jakieś nieporozumienie ! Zamiast silników bezszczotkowych ma zainstalowane serwa analogowe .  W jego miejsce zamierzam wstawić gimbala Walkera G2D . Wersja plastikowa . 

W związku z tym mam do Was pytanie . Czy jest sens zastosowania osobnego zasilania tego gimbala ? Dodatkowa bateria dodatkowe obciążenie koptera . Kamera będzie miała swoje zasilanie . 1S , ale jeszcze nie wiem o jakiej pojemności ? Na razie jest to 500mAh .  Po prostu doborem aku będę chciał uzyskać wymaganą do gimbala wagę kamery 70 - 110 g .

Drugie pytanie tyczy się tego filmu 

https://youtu.be/l1kH3xAT6ns

Chciałbym by móc sterować z poziomu apki pochylaniem kamery . Na filmie jest pokazane jak to zrobić . Tylko co to jest ten signal reverser ? Xiaomi Yi  to kamera . Tx 03 to nadajnik wideo kamery ? CG035 port to gniazda wejściowe w kopterze . Pitch port for G2D  to płytka sterująca gimbala . Głównie chodzi mi o ten signal reverser . Coś jakby odwracacz sygnału ? Co to jest ? Czy to coś  trzeba dokupić ?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych