Skocz do zawartości

Witam wszystkich.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Robert, lat czterdzieści z małą dokładką. Modelmaniozą zaraziłem się już w dzieciństwie. Przez długie lata choroba była w stadium utajonym, a w postać pełno objawową rozwinęła się jakiś rok temu, kiedy w poszukiwaniu numeru "Modelarza" z planami "Wicherka" wybrałem się do sklepu modelarskiego "Gwiazdy" w Katowicach. Miałem dużego farta, bo poznałem tam nie byle kogo-Henia S.(TIGERA). Wcześniej nie miałem bladego pojęcia jak szczerymi i otwartymi Ludźmi są Prawdziwi Modelarze. Życzę innym początkującym modelarzom, żeby tylko takich Ludzi spotykali na swej wyboistej drodze. Później poszło już z górki- kilka rozmów przez telefon, kilka wizyt u Henia, kupowanie materiałów, sprzętu, napędów i wyposażenia. Jak dotąd udało mi się nie "rozdrobnić" żadnego modelu. Mam na to swój patent (Henio wie jaki). A tak na poważnie- kilka rozgrzebanych projektów i dużego lenia (może ktoś wie jak się go pozbyć?). Do wiosny choćby na rzęsach muszę w końcu zrobić coś do nauki pilotażu. Przymierzam się do lekko powiększonego Prymusa z "Modelarza".

Podobiznę mojej fizjonomii wrzucę nieco później bo jeszcze stosunkowo niedawno komputery omijałem szerokim łukiem jako coś co było dla mnie bezposrednio zbyteczne i muszę rozeznać co i jak, żeby czegoś nie pokręcić. Mam nadzieję, że dzięki obecności na tym Forum i przy życzliwej wyrozumiałości Administratorów oraz doświadczonych Użytkowników zdobędę wiele przydatnych wiadomości. W końcu człowiek uczy się przez całe życie (i głupi umiera).

Życzę wszystkim samych udanych lotów.

I to by było na tyle.

To na razie- do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witaj Robercie w naszym gronie!!!!!

Robercie troszkę za dużo mnie wychwalasz,ja tylko pomogłem Ci tak jak by to zrobił każdy inny modelarz. Znałem tanie sklepy modelarskie więc pojechałem z Tobą na zakupy,materiałów i szprzętu.

Robercie wstaw kilka fotek na forum rozpoczętych prac Wicherka,trenerka oraz tej pięknej Cessny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.