Skocz do zawartości

Warbirds 2018


semp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak na pierwszy taki piknik to frekwencja była znakomita :) . Mimo że byłem krótko to było na co popatrzeć a i z rozmowy z "włodarzami pikniku"  to byli mile zaskoczeni ( o imprezie z piątku na sobotę z przyzwoitości nie wspominam ;) )

Fajnie że zapowiada się następny.

Mimo że miały być tylko makiety to Yak 54 latał.. :P  (tak wiem ,miał doczepione bombki ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to postaram ?  :D

Normalnie, wezme :) i się postaram. Chodzi o to, że rysuje mi się wyjazd zagramaniczny. Jak wypali i będzie kolizja terminów, to wyżej d..y nie podskoczę i nie dam rady.:/ Jednakowoż poruszę góry, coby kolizji nie było.

 

Radziu, nie marudź :) - frekwencja była doskonała. Nie mówiąc o atmosferze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu ma racje zapowiadalo sie duzo modelarzy co prawda przyjechalo sporo kolegow ale jak ja to mowie " szuwarowo bagienni latacze" woleli zostac aw domu . Miejmy nadzieje ze tym razem nie bedzie gdzie zaparkowac bo dla mnie osobiscie to wydarzenie prawie takie jak dla katolika pielgrzymka do Czestochowy. A co chodzi o impreze integracyjna z piatku na sobote to byla super chyba ze ktos mysli inaczej ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek ty jedyny popierasz moje opinie na temat zapowiedzi tych co postarali się .

Impreza była fajna myślę że w 2018 będzie jeszcze lepsza i nie będzie tłoku , będzie można się nalatać do bólu tak jak w tym roku .

Aaaaaa to druga strona medalu w tym roku obawialem sie ze bede czekal w kolejce do latania a tu co ????? Wszystko no prawie wszystko stalo i to mnie tez martwi . Szkoda bo chlopaki przywiezli fajne modele ale co z tego tylko na wystawe . Mam nadzieje ze w przyszlym roku odwaza sie latac

Jak na pierwszy taki piknik to frekwencja była znakomita :) . Mimo że byłem krótko to było na co popatrzeć a i z rozmowy z "włodarzami pikniku" to byli mile zaskoczeni ( o imprezie z piątku na sobotę z przyzwoitości nie wspominam ;) )

Fajnie że zapowiada się następny.

Mimo że miały być tylko makiety to Yak 54 latał.. :P (tak wiem ,miał doczepione bombki ;) )

To zaluj ze nie byles z czwartku na piatek ta nastepnego dnia to pryszcz w porownaniu do poprzedniego wieczora . Jak!!!!!! To male niedopatrzenie wcisnal sie jak waciak w p... ale w przyszlym roku sie to nie powtorzy chyba ze wlasciciel tej popierdolki w osobie sympatycznego Pana Tomcia zalatwi ten cholerny basen ktorego nie zalatwil w tym roku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Zgodnie z ustaleniami w roku ubiegłym obecnie po raz drugi organizujemy zlot modelarzy redukcyjnych WARBIRDS 2018. Termin zlotu ustaliliśmy na 27 – 29 lipiec 2018 r.
Oczywiście, wzorem roku ubiegłego możecie przyjechać do nas wcześniej i później wyjechać, jest tylko jedna prośba – musimy o tym wiedzieć, bo normalnie lotnisko jest zamykane, a nie chcielibyśmy abyście przed szlabanem na nas oczekiwali. Mamy też  doświadczenie ubiegłego roku, które wykorzystamy przy organizacji tegorocznego WARBIRDS i postaramy się, by było jeszcze lepiej zorganizowane niż w ubiegłym roku. Reszta zależy od Was. Po podliczeniu kosztów ubiegłorocznego zlotu, składkę za udział w WARBIRDS 2018 ustaliliśmy na 50 zł. Myślimy, że ta drobna korekta nie wpłynie na Wasz udział w zlocie. A jak jest u nas, - zapytajcie tych co już byli naszymi gośćmi.
Od niedawna działa też nasza witryna internetowa, www.skm-bobrowniki.pl w której zmieściliśmy mapkę gdzie jest nasze lotnisko (LOTNISKO>TU LATAMY), zatem tym, którzy u nas jeszcze nie byli łatwiej będzie nas znaleźć, bo podobno nie jest łatwo. Na stronie można tez obejrzeć w dziale galeria niektóre zdjęcia z ubiegłorocznego WARBIRDS.  Wdzięczni bylibyśmy gdybyście poinformowali nas, kto przyjedzie i z jakimi modelami.  Miło będzie nam Was gościć!
ZAPRASZAMY!
Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Warbirds 2018

Powoli organizujemy spotkanie na naszym lotnisku w Bobrownikach. Z różnych zapowiedzi spodziewamy się dużej grupy modelarzy na Warbirds.

Chcielibyśmy prosić o informację od modelarzy kto będzie, co pozwoli lepiej nam zorganizować imprezę. Jeśli to możliwe to proszę o zgłoszenia na mojego maila - sempMG@poczta.fm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Czas szybko biegnie i jak Mariusz powyżej napisał, również w tym roku Sportowy Klub Modelarski organizuje Zlot modelarzy redukcyjnych "WARBIRDS 2018". Zlot ten troszkę różni się od innych imprez modelarskich, gdyż adresowany jest dla pasjonatów modelarstwa redukcyjnego, pół-redukcyjnego itp.

Mimo, że w tytule są "Ptaki wojny" , na zlot zapraszamy wszystkich modelarzy zajmujących się redukcją. Wszak każdy obiekt latający nawet prywatny czy cywilny, może być wykorzystany w działaniach wojennych. Przykładem niech będzie ewakuacja wojsk spod Dunkierki w czasie II Wojny Światowej, kiedy to pierwszoplanową rolę odegrały obiekty cywilne.
Reasumując - zapraszamy wszystkich modelarzy którym bliskie jest modelarstwo redukcyjne, bez względu na stopień podobieństwa modelu do oryginału. Niestety nie dopuszczamy do lotów modeli akrobacyjnych i szybowców. Tych modelarzy ze swoimi modelami zapraszamy na coroczny organizowany przez Sportowy Klub Modelarski piknik modelarski, który w tym roku odbędzie się 1 września 2018 r. (sobota)

Zgodnie z tradycją w trakcie zlotu WARBIRDS 2018 planujemy nie tylko organizacje wystawy modeli, pokazy lotów, ale również część rozrywkową i integracyjną.

Nie masz modelu, a może Twój model to "nielot", ale chciałbyś uczestniczyć w zlocie - nie ma problemu. Podchodzisz do biura zlotu, wypełniasz deklarację, uiszczasz składkowe, dostajesz identyfikator i jesteś pełnoprawnym uczestnikiem zlotu!
Sprawy organizacyjne:

Składka - 50 zł/osoba
spanie - we własnym zakresie, my zabezpieczamy teren pod namiot, przyczepę itp.
wyżywienie - we własnym zakresie, istnieje jednak możliwość dla zainteresowanych zorganizowania odpłatnego cateringu,

woda do potrzeb higienicznych, toi-toi zabezpieczamy na czas trwania zlotu,

Woda do przyrządzania posiłków, napoi itp, - zabezpieczacie we własnym zakresie.

Główna część zlotu planowana jest od piątku do niedzieli (27-29 lipiec 2018), jednak możecie do nas przyjechać dużo wcześniej i wyjechać dużo później!!!

Ci co do nas przyjadą na pewno nie będą żałowali, zresztą niech zapytają jak jest u nas, tych co byli u nas w roku ubiegłym, a w bieżącym roku planujemy dodatkowe atrakcje - jakie, przyjedzcie, zobaczycie!

Mapka jak do nas dojechać jest na naszej stronie internetowej: www.skm-bobrowniki.pl > lotnisko > tu latamy.

ZAPRASZAMY

Będzie miło spotkać się ze starymi znajomymi, oraz poznać nowych pasjonatów modelarstwa!

Do zobaczenia

Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.