Skocz do zawartości

Warbirds 2018


semp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 4 tygodnie później...

Warbirds 2018

Jak zostało powiedziane wcześniej z okazji 100 lecia lotnictwa w Polsce zapraszamy wszystkich modelarzy z makietami również polskich konstrukcji

Jak daje się taki tytuł imprezie to potem trzeba przepraszać, że mogą być i Polskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warbirds 2018

Jak daje się taki tytuł imprezie to potem trzeba przepraszać, że mogą być i Polskie?

Przeczytaj dokladnie tutaj nikt nie przeprasza o przepraszac niema zamiaru , zapraszamy tutaj "również" modelarzy zPolskimi maszynami.

Jak masz sie czym pochwalic to zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Ja bym powiedział inaczej:

Wszelkie obiekty latające mogą być wykorzystywane na potrzeby wojny, czy to jako rozpoznawcze,.łącznikowe, nosiciele broni chemicznej itp.

Ważne jest by uczestnik który przyjedzie z modelem potrafił określić jak w czasie wojny mógłby być wykorzystywany pierwowzór modelu.

Organizatorzy przyjęli zastrzeżenie: - musi to być płatowiec, ale nie może to być akrobat i nie może być szybowiec. Reszta jeżeli jest jego pierwowzór jest dopuszczona do zlotu.

Pozdrawiam

I do zobaczenia w Bobrownikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokladnie tutaj nikt nie przeprasza o przepraszac niema zamiaru , zapraszamy tutaj "również" modelarzy zPolskimi maszynami.

Jak masz sie czym pochwalic to zapraszamy.

Zrozum dokładnie.

Modele nie są do chwalenia się. Buduje się je dla przyjemności, no chyba że poniemieckie. Wtedy do chwalenia się.

Jestem już dawno tam zaproszony przez Tych, którzy budują piękne polskie modele. 

I wcale nie są traktowani "również".

Bardzo mnie dziwi, że Ty gość Imprezy jesteś tak przemądrzale nastawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobrowniki to jedyny piknik modelarski w jakim uczestniczyłem. Atmosfera jaka panowała tam w zeszłym roku zrobiła na mnie takie wrażenie, że poinformowałem moją małżonkę zaraz po powrocie, ze jadę w przyszłym roku. Zero zadęcia, super atmosfera i wieczorne rozmowy  :D .

Nie psujmy tego. Bobrowniki i ta impreza to naprawdę super sprawa i chylę czoła dla chłopaków za trud jaki włożyli żeby tak było. A że impreza ma swoją konwencję to chyba jej dodatkowa zaleta.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.