Skocz do zawartości

Ciekawe miejsca na wyjazdy z rodziną i modelem rc


pawelmolin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję w tym temacie wymianę doświadczeń, spostrzeżeń na temat fajnych miejsc w kraju i zagranicą, w których można spędzić urlop lub weekend zabierając ze sobą model. Ja osobiście nigdy w ten sposób nie spędzałem urlopu. Mam na myśli miejsca, w których można polatać szybowcem; coś w rodzaju pensjonatu Tannenalm w Austrii, który jest niestety dość drogi. Tak, więc zachęcam do dyskusji, na temat tańszych a może równie ciekawych miejsc. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak z noclegiem to Bezmiechowa. Jest Hotel na miejscu. Nie jakoś przesadnie drogo. Można też przy odrobinie farta lub poprosić po prostu i przespać się w pokoju Pilota Tadeusza Góry - wiadomo. Jako dodatkowa atrakcja niedźwiedź.

Miejsce jest niesamowite. Trzeba uważać na szybowce ( duże ) i nie palętać im się bo to niebezpieczne - informacje i telefon są przy wjeździe. Zwykle mocno ( czasem bardzo ) wieje. Przewyższenie nad doliną 200 metrów.

I jeszcze Góry Pieprzowe, ludzie tam latają na żaglu jak wieje południe, mało miejsca do lądowania. Sam tam nie latałem ani nie nocowałem tylko zwiedzałem. Nocleg na przykład tu jest tuż obok klifu http://noclegisandomierz.eu/ . Niedaleko Sandomierz miasto obecnie znane z Ojca Mateusza - tylko trzeba się mieć na baczności bo tam trup ściele się gęsto.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może tu zabraknąć Mechelinek nad morzem  :)

Wyjazd typowo wakacyjny z rodzinką można połączyć z kultowym lataniem na klifie.

W samych Mechelinkach spokojnie ,plaża krok od pensjonacików,smażalni ryb.

Na większe wrażenia ,ruch, można wybrać się do pobliskiego Trójmiasta.

Duże prawdopodobieństwo spotkania kolegów z branży :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.