Skocz do zawartości

Dron pod projekt obudowania depronem po bokach.


Rekomendowane odpowiedzi

Powoli zaczynam wprowadzać w życie plany utworzenia latającego mikołaja. Zastanawiam się nad mocowaniem silnika: schować zaraz przed mikołajem czy na samym przodzie przed reniferem? Skłaniam się ku pierwszemu (będzie osłonięty, co dla mnie jest dość ważne). Pytanie: zakładając silnik przed mikołajem (mniej więcej 3/4 długości) jak ustawić skłon silnika? Powierzchnie płaskie (żadnych profili), silnik Emax CFX2822, śmigło 10x5 lub 10x4.7 slow (nie pamiętam, jakie mam). Silnik na pewno będzie a takim podwyższeniu, by nie złapać ziemi. Byłem pewien, żeby zrobić go ze dwie podkładki na dół, lecz przed chwilą obejrzałem filmik (link), na którym model ma śmigło skierowane ku górze. 

Na razie (zgodnie ze zmodyfikowanym planem) staram się zrobić coś na styl "samolotu", ewentualne niepowodzenie poskutkuje osadzeniem na dronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.