Skocz do zawartości

Czy warto robić kalendarz Noworoczny ....????


maxiiii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rafał zapisany, a tym samym zostaje zamknięta lista do zapisów na kalendarz.
 

Ja ,,sbogdan1,,            1szt

Andrzej ,,endriuRC,,     1 szt
Łukasz ,,Łukasz.S,,      1 szt
Adam                            4 szt
Kacper ,,kapol,,            1 szt

Wojtek ,,wojcio69,,        1 szt
Michał ,,MironRC,,        1 szt
Grzegorz  ,,Czajan,,      1 szt

Antoś                             1 szt

Krzysztof  ,,Viper,,         1 szt

Lesław ,,Leszekm35,,    1szt

Janek   ,,Janek.T,,         1szt

Grzegorz ,,Grzesiek 1,, 1szt 

Andrzej ,,big57,,            1szt

Tomasz ,,Tomasz D,,    1szt

Leszek Durczak           1 szt

Rafał  ,,Shock,,            1szt


Trochę mi głupio tak pytać ale czym różni się ten kalendarz od tego

A3 w 24godziny za 27zł z dowolnymi zdjęciami.

https://fotokalendarze.fastprint24.pl/pl?gclid=EAIaIQobChMInqmKxae31wIVC7cbCh0jdwvLEAAYASAAEgLphvD_BwE

Jak Ci głupio to nie pytaj.
A jeśli masz nie odpartą chęć na przedsięwzięcie to nic nie stoi na przeszkodzie, wrzucaj foty swojego autorstwa i do dzieła.

Pozdrawiam ...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poszczególnych fotach tak jak pisałem wcześniej doszedł podpis nazwy modelu. 

 

post-14986-0-43171900-1510448540_thumb.jpg

 

post-14986-0-73183400-1510448554_thumb.jpg

 

Jeśli chodzi o poszczególne miesiące widziałbym to w ten sposób, jeśli były by jakieś sugestie w poszczególnych miesiącach bardzo proszę o propozycje.
Po niedzieli będę kontaktował się z drukarnią w celu oddania materiału do druku, zapewne we wtorek lub środę wyślę materiał.
Ważna informacja przynajmniej dla mnie : Nie pobieram od nikogo żadnej zaliczki, kasę wykładam z własnej kieszeni,za usługę płacę z góry,

wierzę że nikt się nie rozmyśli w momencie kiedy odbiorę kalendarze. I taka prośba... jeżeli ktoś chciałby zrezygnować proszę o takie info do poniedziałku.
W momencie kiedy będę już miał kalendarze poinformuję natychmiast.

 

Styczeń                                                                      Luty                                                                           Marzec

post-14986-0-01985500-1510448778.jpg   post-14986-0-72856200-1510448852.jpg   post-14986-0-83044400-1510448903.jpg

 

Kwiecień                                                                       Maj                                                                            Czerwiec

post-14986-0-17969700-1510448954.jpg    post-14986-0-01104400-1510449005.jpg   post-14986-0-40392900-1510449080.jpg

 

Lipiec                                                                          Sierpień                                                                     Wrzesień

post-14986-0-11177200-1510449385.jpg   post-14986-0-32981800-1510449449.jpg    post-14986-0-92882200-1510449518.jpg

 

Pażdziernik                                                                 Listopad                                                                      Grudzień

post-14986-0-08004700-1510449568.jpg   post-14986-0-06829100-1510449611.jpg    post-14986-0-14542800-1510449653.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- koszt jednej sztuki to 49zł + przesyłka

Trochę mi głupio tak pytać ale czym różni się ten kalendarz od tego

A3 w 24godziny za 27zł z dowolnymi zdjęciami.

 

...

Jak Ci głupio to nie pytaj.
A jeśli masz nie odpartą chęć na przedsięwzięcie to nic nie stoi na przeszkodzie, wrzucaj foty swojego autorstwa i do dzieła.

Pozdrawiam ...
 

Trochę mi głupio tak czytać.

Jakoś tak dziwnie się zrobiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się doczekać nie mogę

Łukasz ja tak samo, ale czekamy cierpliwie.

 

Stefan chciałbym łaskawie przypomnieć że wątek który założyłem tyczy się kalendarza.

Z resztą sam tytuł o tym informuje czyli Kalendarz 2018 

Nie wnosisz tu nic merytorycznego co było by związane z tematem.

Jeśli masz jakąś propozycję, pomysł,foty, które chciałbyś aby były zamieszczone, to jak najbardziej

jestem otwarty na propozycję. Natomiast nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w jałową dyskusję.

W przypływie namiętności mógłbym jeszcze coś  powiedzieć, napisać o jedno zdanie za dużo, a tego nie chcę.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o dyskusję. Kolega Stefan ma rację. Twój wpis był nie na miejscu i tyle w temacie. 

Artur chciałbym łaskawie przypomnieć że wątek który założyłem tyczy się kalendarza.

Z resztą sam tytuł o tym informuje czyli Kalendarz 2018 

Nie wnosisz tu nic merytorycznego co było by związane z tematem.

Jeśli masz jakąś propozycję, pomysł,foty, które chciałbyś aby były zamieszczone, to jak najbardziej

jestem otwarty na propozycję. Natomiast nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w jałową dyskusję.

W przypływie namiętności mógłbym jeszcze coś  powiedzieć, napisać o jedno zdanie za dużo, a tego nie chcę.

Tyle w temacie  :)

Pozdrawiam  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O masz !!!!

Myślałem, że wyjaśniłeś sobie taktownie sprawę z maxiiii, a tu nawet kilka niefortunnych, zbędnych zdań z Twojej strony.

W dodatku ta "finezyjna" próba zastraszania.

W milicji kiedyś służyłeś? Bo metoda czysto z podstawowej instrukcji dla funkcjonariuszy żeby "umieli" z  "podejrzanym?" rozmawiać.

Natomiast nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w jałową dyskusję bo tutaj temat jest o kalendarzu.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie OK, ja rozumiem, że stres trzeba gdzieś odreagować ale nie na forum  :rolleyes:

Bogdana kalendarz więc jego małpy i jego cyrk.

Komuś pasuje to dogaduje się z Bogusiem, jak nie to zabiera zabawki i idzie do innej piaskownicy.

Serio nie macie większych problemów, to proponuję zjejść tort z bitej śmietany i popić wodą z kiszonych ogórków.

Będziecie mieć swoisty paradoks: często i rzadko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, mam Was dorosłych porozstawiać po kątach ? :)

Kto chciał to zakupił ,cena ... nie niska ale akceptowalna ,po prostu wolność wyboru.

Czy trzeba tłumaczyć że kalendarze i ich cena zależy od ilości ? chyba nie.

Koniec ,kropka .Czekamy na finalny produkt :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast się czepiać samemu wziąć aparat w łapki, zrobić X zdjęć, potem je obrobić, wykadrować, przygotować do druku, dogadać z drukarnią warunki wyduku i dowieść, że można taniej.

Wojciechu masz rację ,troszkę pracy i oto efekt

http://pfmrc.eu/index.php/topic/71318-kalendarz-2018-modele-szybowc%C3%B3w-oldgliders/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha dobre godzina ,,pracy,, efekt marny jak dla mnie...

Tak prawdę mówiąc chętnie bym zobaczył zawartość tego kalendarza.

Czy z tegorocznego Żaru też są fotki np. takie bo to chyba z Old szybowiec

Nie wiem czy to po oblocie czy nie ale debiut warto zarejestrować.

post-14986-0-27037100-1511187537_thumb.jpg

 

post-14986-0-94678600-1511187564_thumb.jpg

 

Format  już znamy A4 czyli płacimy 28 zł za kota w malutkim woreczku tez nie mało :) 

i tu cenna uwaga Grzegorza :)

Wszak A4 to jak dla mnie raczej formacik. więc z komórki focie spokojnie można wykorzystać

A jaka gramatura papieru można widzieć ?

Chętnie poznam autora fotek które znajdują się w kalendarzu Old ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.