Skocz do zawartości

Mig 15 life in plastic is fantastic


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat na temat Zippy Flightmax  złego słowa nie powiem. Lata temu używałem serii 20C teraz 40C. Wszystkie ładnie trzymają napięcie. W tym sezonie padły mi 1.8 40c/prądowo/ ale były trochę katowane w pylonie i zostały naładowane na zimę. Stare 20C 4Ah (10lat!) zasilają do dziś kompresorek. Żaden pakiet Zippy F. który miałem nie spuchł. A do tego są tanie i gitarrra. Do 4Ah Zippy Flightmax jest u mnie naturalnym wyborem.

Używam również Gensów i SLSMagnum v2 i są dobre . Teraz wszedłem Grafeny bo kolega bardzo zachwalał. Chyba trzeba się trzymać granicy 25C poboru prądu i większość będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pęchery RC Resort ;)

Wczoraj przetestowałem nowe mocowania podwozia i chyba jest OK. Nawet spory kangur nie zrobił na nich wrażenia. Niestety filmu jeszcze nie ma bo  byłem sam na lotnisku.

Inna sprawa, że warunki do startu i lądowania były b. dogodne: wiatr wzdłuż pasa, świeżo skoszona trawka no i walec poprzedniego dnia.

Tutaj po lotach w towarzystwie Dorniera Do 335 tego samego autora.

post-327-0-53028300-1526281227_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.