Skocz do zawartości

Czy latacie jeszcze na 35 MHz


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Też nie rezygnuję z 35 MHz, z pomocą Naszego Kolegi Huberta_taty zreanimowałem zdechłe Evo12 MPX-a, bo MX16s jakoś na 2 km miał problemy...

Niedawno o mało co nie kupiłem Futaby 9CAP z naszej giełdy, tylko sprzedający nagle się rozmyślił...

Grzesiek, Ty widzę masz Futabę9 na 35 MHz. Jak Ci służy ten sprzęt ? Jakieś mankamenty czy coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ja mam modul frsky 2.4 i 3 odbiorniki ale mam orginał futaby na 35MHz i pare rx hiteca pojedyncza przemiana sparowane na 68 kanał dziala fajnie stad bylo moje pytanie.Szkoda zeby lezalo.

Marek a gdzie kupiles moduł i z kad odbiorniki bierzesz.A i jak z zasiegiem.Napisz cos wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JR to raczej srednia pólka,znam kilka osób co uzywali podajze 3810 problemy z zasiegiem i zakluceniami.Osobiscie odradzam bo z tego co wiem potrzebujesz pewnego radia. Do takich jak najbardziej naleza Jeti,Futaba, Multiplex i potem cala reszta,i nie to żebym reklamowal te firmy ale takie sa kryteria rzeczywistości 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latam  i 35MHz Hitec stary optic 6    i 2,4G Hitec aurora 9

 

Na 35 mam lepszy zasięg (w okolicy nikt inny  już na 35 nie lata więc mi na kanał nie wejdzie)  i zero zakłóceń. No i mam sporo odbiorników.

na 2,4 podejście do lądowania "zza krzaka" to pewny kret. 

ale 35 nie ma telemetrii a 2,4 ma...  Więc każdy z systemów ma plusy i minusy.

 

To samo "lotnisko" Kolega lata na 40MHz i też na 2,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncowka lat 80

1981, w moich łapkach od początku 83. Ma nawet "komputer", taki trochę na piechotę :P

 

post-270-0-35781800-1515253541_thumb.jpg

 

 

Ciekaw rzeczy piszesz Grzegorzu. Jestem ciekaw ile jeszcze osób twierdzi, że JR to średnia półka..? Używam od jakichś 20 lat i zawsze to była wysoka liga ????

Popieram Sebę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.