Skocz do zawartości

Zdjęcie

Thunder tiger raptor 50 titan se

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Strus

Strus
  • Modelarz
  • 8 postów
  • SkądPoznań
  • Imię:Robert

Napisano 02 styczeń 2018 - 09:26

Witam.
Nie udało mi się znaleść podobnego tematu więc pytam tu. Posiadam heli jak w temacie. Do raptorka mam silnik os max 50 sx-h. Niestety silnik zakonczył swój żywot (poprzedni właściciel o niego nie dbał). Ciężko dostać elementy do tego silnika tj. pierścień tłok itd. Jakim innym silnikiem mógłbym go zastąpić? Ważne żeby był dobry jakościowo i odpowiednio mocny. Co polecacie? A może ktoś posiada odpowiedni silnik?
Pozdrawiam
  • 0

#2 Grzesiek

Grzesiek
  • Modelarz
  • 855 postów
  • SkądMęcinka/Dolnyśląsk
  • Imię:Grzegorz

Napisano 02 styczeń 2018 - 10:09

Glow-Nitro-Airplane-High-Performance-engine-Perfect-/112203032962

Mozesz tez dac inny silnik tej klasy lotniczy przekladajac gaźnik i głowice.

skopiuj link w przegladarke 

• 0

#3 Strus

Strus
  • Modelarz
  • 8 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 styczeń 2018 - 10:28

A thunder tiger redline rl-53h ??? Jest troszkę mocniejszy od Os maxa, i tańszy jak nowy os..
  • 0

#4 Grzesiek

Grzesiek
  • Modelarz
  • 855 postów
  • SkądMęcinka/Dolnyśląsk
  • Imię:Grzegorz

Napisano 02 styczeń 2018 - 11:35

Jezeli w loze ci wejdzie i dasz rade sprzęglo i caly osprzet dopasowac to bedzie ok

• 0

#5 Strus

Strus
  • Modelarz
  • 8 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 styczeń 2018 - 14:05

Wejść wejdzie bo tam wg informacji sklepowej taki właśnie powinien być. Przekopałem pół internetu i bardzo kiepsko jest z motorami do heli...

W takim razie pozostaje mi tylko rozebrać u uzdrowić tego.

Szybko poszło... Do wymiany pierścień sworzeń tłoka 2 zawleczki sworznia łożyska oraz czyszczenie całości. Tłok spoleruje bo ma nagar i olej wszędzie. Szklanka bez 1 rysy ;) nowy pierścien powinien załatwić kompresje i bedzie git ;)
  • 0

#6 oki188

oki188
  • Modelarz
  • 130 postów
  • GG:
  • SkądBiłgoraj / Gliwice
  • Imię:Damian

Napisano 05 luty 2018 - 17:37

Jeśli kiedyś przyjdzie Ci wymieniać silnik to Redline rl-53h w oryginalnej wersji odradzam. Mam nową sztukę która wylatała raptem 2 zbiorniki i ten silnik jest ciężki w regulacjach oraz gaźnik potrafi się zacinać jak mocniej go dokręcisz. Obecnie będę go przerabiał bod gaźnik 60L z osy50sx-h a sam zamontowałem ose po regeneracji. Jak dla mnie OS50sx-H to najlepszy wybór do rapiego.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych