Skocz do zawartości

DLG - inaczej ;)


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widac mozna nie tylko "klasykami" startowac metoda DLG

To ze bezogonowce takie jak Alula czy Boomer rzuca sie ta metoda to jedno...

No ale sami powiedzcie....To juz kosmos :)

 

foto2

 

foto1

 

A swoja droga co za oszczednosc materialu i kosztów biorac pod uwage brak kadluba, tailbooma, poziomego..no dobra...za to jest 2 pion :).No ale popychaczy brak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Troszkę rzuciłem okiem (na szczęście się specjalnie nie poobijało) i udało mi się znaleźć stronkę o tym modelu:

http://www.zanonia.de/arcturus.php

 

Na samym dole można znaleźć filmik z rzutu i lotu tym modelem. Techniki wyrzutu nie komentuje, ale widać, że latać to potrafi.

 

Niestety planów dalej nie ma... Czyli coś tam sobie poprojektuje i jutro zaczynam budowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmie faktycznie nie ma nic rewelacyjnego...

 

Ale ja tam przerobiłem trochę CO7 HLG z www.zanonia-flyers.de i w porównaniu do skrzydeł od Super Gee wychodzi tak:

http://img262.imageshack.us/img262/4377/polarneco7hf6.jpg

 

Nie da się ukryć, że wypada słabiej... Tylko, że skrzydełko już tak zostanie, a do skrzydła od Super Gee dojdzie kadłub i stateczniki...

 

W nocy posiedzę i spróbuje sprawdzić co mi pokaże na wykresie jeśli dorzucę so Super Gee kadłub i stateczniki, a do skrzydełka winglety.

 

Ale podejrzewam, że jak nie zbuduję to się nie dowiem. Dużo mi nie zostało, bo już rdzenie mam wycięte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.