Skocz do zawartości

04-05.08.2018 - II Podbeskidzkie Zawody Makiet Szybowców RC


JMRC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowna Braci Modelarska, 
 

W imieniu ugrupowania RcTeam Podbeskidzie (nasz fanpage),


Serdecznie zapraszam Was na drugą już edycję Podbeskidzkich Zawodów Makiet Szybowców RC wliczaną w cykl zawodów o Puchar ATTP, odbywającą się na lotnisku modelarskim zlokalizowanym w Godziszce w dniach: 

04-05.08.2018r.

 

Zapewniamy wszystkie osoby, które będą brać udział, że teren zostanie przygotowany profesjonalnie celem zmaksymalizowania bezpieczeństwa zarówno uczestników jak i obserwatorów.

Do dyspozycji będą przynajmniej 2 holówki (pojemności silników: 90; 120; 170 ccm).

Ponadto postarajmy się wszyscy by te zawody, oprócz zdrowej rywalizacji miały również charakter przyjemnego wypoczynku.

 

Więcej informacji na temat organizacji zostanie podanych w późniejszym terminie.

 

Strona wydarzenia (również Facebook)

 

Zeszłoroczne zawody

Galeria Bogusława (sbogdan1),

któremu należą się wielkie podziękowania za możliwość wykorzystania fotografii Jego autorstwa przy tworzeniu pamiątkowych dyplomów.
Dzięki Śliczne!!!!

 

Mapka dojazdu: dla leniwych (1 zjazd z S1 od strony Żywca) oraz 
link do Gmaps: https://goo.gl/maps/LGcsHKcpW5M2

 26731697_1110321149103437_43710893121828

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Hej...
Może po kolei...
Powiem tak, była spiekota jak pieron ale warto było przyjechać pomimo zarwanej całej nocy z Pt na So. (praca) i podziwiać piękne szybowce oraz kunszt pilotażu.

Niestety brakowało mi cholernie Zbyszka bo pamiętam jak w ubiegłym roku zapraszał mnie na pierwsze zawody. A że gościł u nas na lotnisku w Kętach a potem nas zaprosił na jeszcze starą wtedy miejscówkę w Lipowej obiecałem że będę i tak też zrobiłem. Wtedy to dowiedziałem się o nowej miejscówce w Godziszce. Na wieść że odbędzie się druga edycja i zaproszeniu przez Radka... za co dziękuję,postanowiłem pojechać.

Fotek trochę się na cykało, mimo że sprzęt foto jednak odmawiał co chwilę posłuszeństwa ( starość niestety ) Powoli powstaje galeria, a tym czasem filmik na wesoło. Długo się zastanawiałem czy takowy stworzyć wszak impreza nosiła miano ,,Memoriał Zbyszka Hańderka ,,
Myślę jednak że z pewnością byłby zadowolony, a na tyle ile go znałem powiem tylko tyle że był niesamowitym pozytywnym człowiekiem...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.