Skocz do zawartości

Regulatory ZTW


BRoman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o informację jak wam sprawują się regulatory ZTW.

 

Mam ZTW 85 A i z nieznanych mi powodów 6 tranzystorów mocy po prostu padło. Ani nie było przeciążenia, zablokowania i niczego nie jestem świadomy co mogłoby je uszkodzić . Silnik brał około 65 A na śmigle 15x8 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój cytat z posta z tego wątku (sierpień 2015):

"Niestety, jednocześnie wyszedł problem z reglem ZTW (Mantis 35A). Najpierw przy starcie silnik gwałtownie przyspieszał na ułamek sekundy (i nie szło tego zmienić żadnymi ustawieniami regla), a na koniec praktycznie w ogóle odmówił współpracy, silnik robi tylko "pik, pik". Dodam, że to samo jest na dwóch różnych silnikach, które na reglu Dualsky pracują wzorowo."

Ostatecznie Banggood poprosił o filmik z działania regla, po jego wysłaniu otrzymałem zwrot kasy.

Jednocześnie ZTW bardzo się cenią - wtedy byli nawet nieco drożsi od Dualsky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia mojego ZTW  #2 jest krótka. Pierwszy regulator nie dało się zaprogramować kartą zgodnie z potrzebą ( hamulec).

Sklep Majster Klepka wymienił do razu. Drugi lekko szarpał przy starcie ale pracował....aż padł.

Silnik na innym regulatorze pracował i pracuje prawidłowo.

 

Potwierdza się opinia kolegów -słaba jakość produktu skoro 100% wykazuje błędy.

 

Dziękuję za opinie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.