Skocz do zawartości

Stradomka - oblot Barakudy i Toxica


Elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krótkie filmiki z w/w oblotów, warunki poza porą roku nie były jakieś specjalne choć momentami bywało trudno, zważywszy że to pierwsze loty tych modeli  ;)

Najważniejsze, że wszystko całe i dało mega dawkę pozytywnej zabawy.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Fajne obloty :) ,lądowania ciekawe ;).Gratulacje .

Przede wszystkim fajna górka !! ,jak kiedyś będą warunki czyli odpowiedni wiatr, to z chęcią zawitamy tam polatać w grupce.

Jeśli dopuszczacie taką ewentualność to proszę o info na PW co ,gdzie i kiedy .Aż tak daleko nie ma ,można przyjechać bliżej wiosny najlepiej w weekend  i wspólnie polatać....

 

I chyba jakiś błąd w komentarzu filmu  -oblot Toxica i lądowanie Respectem  ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki.

Szału nie ma ale adrenalina była, zwłaszcza jak człowiek przyzwyczajony do silnika. Ale jak to mówią: pierwsze koty za płoty :-)

 

Ja byłem tam gościnnie a "gospodarzem" jest kolega, który latał Barakudą i czasem tu zagląda. Oczywiście wstęp na górkę jest wolny, żeby nie było nieporozumień ;-)

 

Jak najbardziej lubimy latanie w grupie, ale nasz wypad to czysty spontan. Żadnego planowania, po prostu modele były gotowe, warunki się zrobiły, więc szybki kontakt i dwa razy nie trzeba było nikogo zachęcać.

Z tego co wiem to Wy już jesteście "obtrzaskani" że zboczowym lataniem a ja to zupełny świeżak jestem, ale wciąga mnie bardzo takie latanie.

 

Sama Stradomka jest nieco specyficzna moim zdaniem. Nie ma typowego żagla przy krawędzi ale najbardziej nosi na przedpolu, co widać na filmikach, przy słoneczne pogodzie zaczyna mocno napływająca termika pracować. Loty przy kierunkach S, SW optymalnie, W.

 

Co do komentarza to rzeczywiście małe przejęzyczenie, ale kolegę trochę poniosły pochlebstwa w moim kierunku ;-) Wojtku - do następnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie chodzi o jakieś współzawodnictwo tylko o spotkanko,polatanie w grupie,dyskusja ,integracja :) .

Chodzi też o poznanie nowej miejscówki,czasem człowiek bywa blisko a nie wie że jest obok fajne miejsce do polatania.

Tak więc jakbyście planowali wypad,nawet spontaniczny  to śmiało dajcie znać .Być może uda się nam dotrzeć i oblatamy wspólnie górkę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.