Skocz do zawartości

500zł na aparaturę


Takpoprostu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przemku, to zalezy od punktu widzenia. Ja nie mam powodow do narzekania, ale uprawianie modelarstwa jest tutaj faktycznie nieco utrudnione przepisami i pewna biurokracja.

 

Z jednej strony zle, z innej dobrze. Ja nie zyczylbym sobie, gdyby ktos walnal modelem w moje auto, ubezpieczalna wypielaby sie, a delikwent nie mial wystarczajacej sumy na oplacenie naprawy. A poza tym, zaleznie od wielkosci modelu i uszkodzenia, auto mogloby pomimo naprawy utracic na wartosci, bo na przyklad wymiana dachu tak latwo nie da sie przeprowadzic i po takiej operacji pojazd liczy sie jako powypadkowy. Nie zycze tego ani innym, ani sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dotarł do mnie Taranis Q 7x. Kurcze fajny to sprzęt jest ! W końcu bez problemu po USB mogę odpalić symulator. Ogólnie czuć że jest to urządzenie droższe od FlySky fs i6. Analogi lepiej pracują, przełączniki również. Jakoś tak wszystko bardziej zwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie dot. Q x7.... Ma ona nadajnik w sobie - jeżeli bym chciał w przyszłości założyć inną antenę np. panelowa to muszę gniazdo pm-sma wyprowadzić na zewnątrz i wystarczy że odlutuję z płyty kabel antenowy i wlutuję to tak ?
http://allegro.pl/konektor-antenowy-ufl-u-fl-gniazdo-rp-sma-3092a-i7149270845.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.