Skocz do zawartości

Wasserkuppe 12-21.09.2008


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

W tym roku pojechałem na ME w F1E nie jako reprezentant ale jako instruktor,opiekun,kierowca i ojciec:)

W reprezentacji startowała bowiem moja starsza córka Kasia:)

Miejsce zakwaterowania to centrum szkoły szybowcowej w Wasserkuppe

Pierwsze wrażenie to rozbudowana infrastruktura tej szkoły i wogóle tego miejsca jak by nie było kultowego.Niestety nie miałem za bardzo czasu żeby polatac ale zrobiłem około 6 krotkich lotów juz po zakończeniu ME(nie mogłem z tamtad odjechac nie zrobiwszy ani jednego lotu).W czasie Mistrzostw zagubilismy model w lesie i szukałem go przez dwa dni niestety bez rezultatu.

Samo Wasserkuppe to wspaniałe miejsce dla wszystkich co latają

Modelarze maja swoje wyznaczone startowiska z tablicą kanałów , wystrzyzoną równo trawką i nikomu nie przeszkadza jeśli na jednym zboczu lata 5 modeli paru glajciarzy i wkoło tego smigają lotnie.Nie mogę oczywiscie pominąc tego że w centrum znajduje się muzeum szybownictwa i modelarstwa.Gdy tam już weszłem to mało mi głowa z zawiasów nie wyskoczyła:) bo nie wiedziałem gdzie patrzec a corka stwierdziła że teraz tatuś to jest już w raju:).Myslę że zamieszczone fotki nie oddają tego klimatu co tam był ale przynajmniej mozna sobie poogladac:)

 

pozdrawiam

Piotrek Szymański

album_pic.php?pic_id=279

album_pic.php?pic_id=278

album_pic.php?pic_id=276

album_pic.php?pic_id=280

album_pic.php?pic_id=281

album_pic.php?pic_id=282

album_pic.php?pic_id=277

album_pic.php?pic_id=283

album_pic.php?pic_id=284

album_pic.php?pic_id=285

album_pic.php?pic_id=286

album_pic.php?pic_id=275

Prawda że podobni:)

album_pic.php?pic_id=274

album_pic.php?pic_id=273

album_pic.php?pic_id=272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.