Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mój Rafik :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 model

model
  • Modelarz
  • 148 postów
  • SkądKrasice
  • Imię:Dawid

Napisano 12 lipiec 2018 - 13:55

Dzeki za odpowiedz, chciałem jeszcze zapytac jaka swiece zastosowales ? Wiem ze przy tym silniku trzeba bedzie doważyc tył ale z czasem przydal by sie do innych konstrukcji typu Wicherek 25 RWD itp. Jak narazie musze skończyć Dromadera i zabieram sie za Rafika
  • 0

#22 czarobest

czarobest
  • Modelarz
  • 387 postów
  • SkądŁódź
  • Imię:Czarek

Napisano 12 lipiec 2018 - 14:15

Ja stosuję świecę gorącą HobbyKinga , bo po spaleniu kilku świec OS'a przy pierwszym silniku kupiłem zapas tych tańszych, a moim zdaniem nie są złe. Do tego silnika można by jeszcze spróbować jakieś średnio gorącej - tak myślę, szczególnie przy stosowaniu paliwa z większą ilością nitro niż moje 5%. 

Powodzenia w budowach ;)

• 0

#23 model

model
  • Modelarz
  • 148 postów
  • SkądKrasice

Napisano 12 lipiec 2018 - 14:19

No z zamówieniami z hobby king to przyznam ze jeszcze nie próbowałem zamawiać najwyżej poszukam czegoś w Polsce ale juz mniej wiecej wiem co i jak z asp .
Ps jak budowa Zero ?
  • 0

#24 czarobest

czarobest
  • Modelarz
  • 387 postów
  • SkądŁódź
  • Imię:Czarek

Napisano 12 lipiec 2018 - 14:36

Niestety widzę ostatnio, że w HobbyKingu nie ma wielu towarów które mnie interesowały (jak by coraz mniej wszystkiego jakby się wycofywali z niektórych kategorii, ale to może tylko moje wrażenie. Praktycznie nie ma nic z mojej listy do Rafika obecnie :( ) i ASP 25 też jest właśnie niedostępny - a zdecydowanie się opłaca, bo kiedy go kupowałem zapłaciłem jakieś 60zł mniej niż w Polsce za sam motorek, to samo z resztą podzespołów jak serwa czy nawet folia, a przy takim zmówieniu dostawa kurierem była gratis.

Co do Zero, niestety na razie tak jak widać w temacie :D czyli stoję w miejscu, korzystam z pogody i powoli zagłębiam wiedzę z kierunku budowy makiet (choć to nie będzie makieta) :). Jednak jak zawsze piszę - model na pewno ukończę. Miło, że pytasz :).

• 0

#25 model

model
  • Modelarz
  • 148 postów
  • SkądKrasice

Napisano 12 lipiec 2018 - 15:27

Powiem ci ze podpatrywalem twoje poczynania przy zero bo w zimę tez planuje zudowac coś na chociaż by podobienstwo makiety cos z planów marutaki lub ziroliego ale na razie to temat na zimowe wieczory. Powodzenia w sklejaniu :)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych