Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam na imię Paweł, w necie funkcjonuję jako Ładziak.

Mieszkam na warszawskiej Ochocie.

Hobbystycznie zajmuję się m.in. modelarstwem RC... stąd moja obecność tutaj :D . Mam nadzieję, że będąc uczetnikiem forum PFM poszerzę zakres swoich wiadomości, jednocześnie dzieląc się dotychczas nabytą więdzą.

O moich dotychczasowych dokonaniach modelarskich możecie poczytać na mojej stronie: http://fatbit.pl/rc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dzięki wszystkim za powitanie!

 

Patryk, przede wszystkim nie pan, a Ładziak :D

Ja również z zaciekawieniem śledzę twoją modelarską karierę począwszy od Wicherka - najpierw na pewnym forum (choć nigdy nie miałem ochoty zarejestrować się tam :wink:) , potem na twojej stronie i tutaj. Budujesz coraz ciekawsze i "dojrzalsze" modele!

Cieszę się, że spodobała ci się moja strona - co prawda nie jest to modelarski poradnik, a raczej zapis moich lotniskowych przygód, więc tym bardziej miłe, że tam zaglądasz. Dzięki, że zechciałeś ją wymienić wśród swoich ulubionych - zwiększyło to jej oglądalność! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.