Skocz do zawartości

Sky Surfer z Banggood


Jarek1925
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeglądałem sporo stron odnośnie VAT i cła na zakupy z banggood, nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie, zamówiłem na banggoodzie Sky Surfera, forma wysyłki to "Paczka pocztowa ekonomiczna". Czy mogę się spodziewać naliczenia jakiś dodatkowych opłat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym przyszedł do mnie SkySurfer z banggood. Cła i vat nie doliczyli, ale paczka przyszła uszkodzona i z WER WARSZAWA dostałem protokół z pieczątkami z WER i z UC opisujący paczkę(uszkodzenia) i jej zawartość, oraz różnicę w wadze deklarowanej wysyłki i zważonej w WER. W sumie brakowało piasty, śmigła snapów, popychaczy do lotek, kabelka Y, oraz uszkodzona była pokrywa do montowania kamery montowana zamiennie z kabiną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz opisane na stronie co robią w takich sytuacjach. Nawet w moim przypadku (przeciągnąłem termin zgłoszenia ponad tydzień) poszli na rękę i dali 10$ rabatu na dalsze zakupy. Zamówiłem 26.01 a do odbioru było 20.02. Owszem, pisali że chcą film z uszkodzeniami, ale wystarczyły im zdjęcia uszkodzonego elementu i skan protokołu z poczty. O uszkodzenie się nie martw, to pierwsza uszkodzona przesyłka na kilkadziesiąt odebranych - tak ogólnie to od Chińczyków bezpieczniej mi się kupuje niż z naszego allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem 2 razy zgłaszanie usterek, ja zamówiłem coś koło 15 lutego, więc niedługo mogę się spodziewać. Ostatnio dostałem mocowanie do Flysky I6 do telefonu lub fpv. Przyszło niekompletne, otrzymałem pełny zwrot. To nic, czekam na Surfera :) dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

od jakiegoś czasu na Banggood jest opcja tariff insurance, która teoretycznie zapewnia nam zwrot kosztów cła i vat w przypadku przyłapania przez celników, ale nie wiem na ile to działa.

Wydaje mi się że ubezpieczenie jest od utraty bądź uszkodzenia przesyłki w transporcie. Nie od vatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.