Skocz do zawartości

Tesla Saver Eco - jak zaoszczędzić na prądzie...


Irek M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bzdura totalna.

 

Poszukaj trochę tematów na elektrodzie na ten temat. W środku jest tylko sprzęcik do migania diodką.

Śmiało to możesz wrzucić do cudownych leków na pasożyty, kursów językowych w dwa tygodnie i preparatów odchudzających 10kg w miesiąc.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Temat ten już był dawno poruszany i jak widać ciągle ktoś chce naciągać ludzi i widać że są chętni.

To cudowne urządzenie nic nie daje, bo jest tam zwykły kondensator, który ma kompensować moc bierną. Tyle tylko że w domach licznik mierzy moc czynną, więc nie ma to nic wspólnego ze zmniejszeniem, a wręcz przeciwnie bo każde urządzenie włączone do gniazda będzie brało i moc czynną.

Także z daleka od naciągaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje do czasu aż znajoma z fejsa zapytała mnie o ten produkt gdyż na ich stronie była moja fotka chyba popierająca ten produkt. Gdy wszedłem na stronę to ja widziałem innych moich znajomych, którzy zapytani o to nic nie wiedzieli. Poza tym pojawiająca się liczba na stanie raz większa , raz mniejsza...chciałem się tylko upewnić ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Temat ten już był dawno poruszany i jak widać ciągle ktoś chce naciągać ludzi i widać że są chętni.

To cudowne urządzenie nic nie daje, bo jest tam zwykły kondensator, który ma kompensować moc bierną. Tyle tylko że w domach licznik mierzy moc czynną, więc nie ma to nic wspólnego ze zmniejszeniem, a wręcz przeciwnie bo każde urządzenie włączone do gniazda będzie brało i moc czynną.

Także z daleka od naciągaczy.

Zdecydowanie za dużą ilością zaufania obdarzasz producenta tego czegoś.

Zobacz choćby na to video:

https://youtu.be/n8vzuA7UC7I?t=341

 

Tam jest jedynie 1,5 mikrofarada kondensator :)

Niewiele to skompensuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za dużą ilością zaufania obdarzasz producenta tego czegoś.

Zobacz choćby na to video:

https://youtu.be/n8vzuA7UC7I?t=341

 

Tam jest jedynie 1,5 mikrofarada kondensator :)

Niewiele to skompensuje :)

 

To jaki jest, jest bez znaczenia, ważnie że amperomierz zmniejszy pokazywany prąd i każdy uwierzy w te cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.