Skocz do zawartości

Jaka ładowarka i pakiety do BSD Dune Racer


Pastrana123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 2 tygodnie temu kupiłem swój pierwszy model RC i padło na Dune Racer firmy BSD. Po kilku dniach używania go, powiem szczerze za dużo ładowania za mało jeżdżenia, dlatego właśnie proszę o pomoc w doborze albo pakiety który zapewni mi co aj niej 30min jazdy albo (jeżeli wyjdzie taniej) kilku mniejszych pakietów które mi to umożliwia. Będę brał pod uwagę cenę dlatego proszę o wyrozumiałość. Co do pierwszej części pytania w tytule, potrzebuję również pomocy przy wyborze ładowarki do tych pakietów jak i tego co mam w zestawie. Nie chcę mi się czekać 3h żeby pojeździć 10 minut, potrzebuję szybszej ładowarki z wskaźnikiem naładowania lub czegoś podobnego bo przy fabrycznej nie da się nawet sprawdzić ile się naładował.Przegladałem kilka ładowarek i najbardziej mi się spodobała ładowarka imax B6 mini, jeżeli znacie lepsza ładowarkę to polecacie mi jakąś albo powiedzcie czy ta ładowarka będzie odpowiednia. Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam i dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.