Skocz do zawartości

Program do wizualizacji (prośba)


pablos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jako że na forum są ludzie różnych profesji.Czy mógłby ktoś polecić mi jakiś dobry program do robienia wizualizacji 3D, mieszkań, łazienek, ogrodów itp.program nie musi być darmowy.

 

Pozdrawiam 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najprostszy z ktorym sie spotkalem i dedykowany do architekktury to sketch up. Popatrz sobie na YT jakie cuda można w nim wyczarować i w wersji pro nie kosztuje fortuny jak inne porównywalne programy 3D. Gorzej tylko ze dodatki do super renderingu potrafią kosztować słono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy czego oczekujesz od programu , co prawda o ogrodach nie mam pojęcia, ale jak przedmówca polecam SketchUp Make ( darmowy do zastosowań osobistych ) choć sam często pracowałem w PRO100 ( prosty w obsłudze , po polsku , ogromna biblioteka , można przetestować jest wersja demo, samodzielnie można tworzyć meble) , do osobistego użytku dla mnie wystarcza , ew spróbuj programu <http://pcon-planner.com/pl/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.