Skocz do zawartości

Otwarcie sezonu


Atomizer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Silnik, pakiet, regulator i serwa  wyszły z katastrofy bez szwanku :lol:

Chyba wykorzystam te podzespoły do budowy krzyżaka ok 1m rozpiętości... do latania na podwóreczku :P  a nie tam w polach gdzie ciągle wieją huragany!

Nie ma tylko w pobliżu Castoramy aby zakupić epp 10mm...??? pianka, styropian, płyta XPS czy coś takiego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V-tail wystarczy.

3 serwa w klasyce, jak nie robisz sterolotek - Sterolotki dzielisz na sekcje steru wysokości i lotki. Przy tej konstrukcji, wysokością trzeba sterować by dwoma serwami na Y-kablu.

Po prostu nie ma jak dać sensownie łącznika połówek steru wysokości. Silnik jest pomiędzy osiami zawiasów.

Lotki da się na jednym, jak się je umieści w pobliżu nosa i da długie popychacze. I już 3 serwa "pyknął".

 

Ale jak masz możliwość zmiksowania, to rób wg planów.

Bardzo fajny model, prosty i tani, a daje niezłą frajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ???? zacząłem juz co prawda budowę swojej pierwszej delty i mam już wyklejone skrzydło... ale kolejna kraksa tym razem na motorze spowolni budowę.

Tak wczoraj po południu ????????????

A dziś piszę ze szpitala i pozdrawiam wszystkich ????

Jak uda się oblot to zamieszczę zdjęcia i opisy w odpowiednim miejscu ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale kolejna kraksa tym razem na motorze spowolni budowę.

 

A dziś piszę ze szpitala i pozdrawiam wszystkich

 

 

Chyba nie próbowałeś lecieć na tej delcie :) bo to inaczej nie mogło się skończyć  :D

 

Ja sezon zacząłem kilkoma lotami bezproblemowo i w zeszłym tygodniu już miałem kończyć loty i przy lądowaniu nie wiem co poszło nie tak, urwałem pół statecznika poziomego razem ze sterem wysokości.

 

Na szczęście pianka, szybko poklejone.

Zaraz ogarnę szybko pracę i lecę chwilę polatać.

 

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.