Skocz do zawartości

Spitfire


Miałczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie posiadam spitfaiera 2.2m potrzebuje waszej rady odnośnie jakie serwa zastosować na ster wysokości które są montowane w ogonie, serwa standardowe się nie mieszczą są potrzebne mniejsze moje pytanie jakie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak coś Ci to pomoże ? Zbudowałem Spita z kolekcji De'A . Tam tak są umiejscowione serwa . Ten model jest mniejszy od twojego . Rozpiętość skrzydeł : 1,45m ; długość : 1,15m ; wysokość : 0,35m . Model gotowy do lotu waży ok. 3,2kg . Co do serw napisz może na PW do Mirka ( @miruuu ) na forum Heli Team  ?

 

34953a7678948237med.jpg

 

35e1b53b22f4edeamed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić takie 

 

https://rc-team.pl/serwa/59346-feetech-serwo-fs-4361-digital-fi-fs4361.html#

 

Takich używam w Jastrzębiu.

Wojtek on pisze że ma mało miejsca w statecznikach i chce zamontować płaskie a to co pokazujesz jest serwem standardowym .

Tomek nie wiem jakie są te co wybrałeś ale 7 kg z przeznaczeniem na jeden ster wystarczy , razem masz 14 kg a i pewnie dżwignie będą krótkie więc prawie nic nie stracisz na sile .Smiało takie serwa możesz montować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.