Skocz do zawartości

Oferta sprzedaży autorskich modeli DLG z Olx


kuzynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Rozmawiałem z nim telefonicznie. Mam za małe doświadczenie, żeby cokolwiek ocenić. Zastanawiam się czy warto już zaczynać czy nie jest to trochę za wcześnie dla mnie. Muszę jeszcze pomyśleć.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początek myślę że za te pieniążki warto spróbować. Jak się tym nauczysz to następny model powyżej 1000 zł.

Dla mnie opinia kolegi Czarka jest znacząca .

Ja zrobiłem siebie małe dlg, ale i stanęło że kupiłem coś czego samemu bym nie dał rady zrobić czyli gotowy model z "formy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Mariusz, jednak podkreślę jeszcze raz, że modeli Bartka nigdy nie widziałem na żywo, mimo, że spotkałem go już dwa razy na zawodach w  Zielonej Górze. Dlatego nie mogę niestety nic więcej powiedzieć, niż to czego się domyślam po tych kilku zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rady. Tak jak mówiłem DLG staranie mi się podoba, ale dopiero zaczynam i w sumie latam dopiero od listopada zeszłego roku. W tym sezonie staram się przynajmniej raz w tygodniu. Wydaje mi się, że na razie trochę dla mnie za wcześnie, ale już rozglądam się za modelem DLG.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Thank you for all your replies! 

 

 

Yes I can speak polish ... but my writing is really bad :-( 

 

 

So I prefer English ... (This will not cause that many people will have a big laugh about it J )

 

 

It seems like me and some of my friends will buy the Models from Bartosz

 

 

Thanks again

 

 

Pozdrawiam

 

Marcin 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Po przeczytaniu tego posta, złożyłem zamówienie i od prawie 7 miesięcy czekam na realizacje. Bartek jest nie wiarygodny.

 

Bartek powiedział przez telefon, że ma dużo pracy, nie zdoła wyrobić się w miesiąc, jeżeli jestem zainteresowany to musze poczekać 2-3 mc. zgodziłem się, 

24 maja 2018 przesłałem zaliczkę na WYPOSAŻENIE i szybowiec.

Odezwałem się 29 lipca, pytam jak tam produkcja? info, spoko czeka na części za niedługo wysyłka, ale…

 

„Witam w takim razie zawaliłem temat i zapomniałem o tym zamówieniu/nawet na liście modeli do zrobienia nie miałem tego DLG.”

 

Miałem swój egzemplarz dostać w miesiąc. Pingowałem go, koło 18 września był kadłub. Zaproponował skrzydło węglowe szybsze w produkcji a różnica w ceni nie duża – zgodziłem się.

 

Gdy go pingowałem dowiedziałem się, że nic nie zrobił, bo gdzieś latał. A w okolicach 11 listopada kolejna obsuwa, nie ma serwa w sklepie i musi czekać (zaliczka na wyposażenie 24 maja 2018).

Sukces - 21 listopada dostałem informacje że szybowiec jest skończony i pytanie czy ma go oblatać. Ponieważ umówiłem się z nim na szybowiec, do którego mam wsadzić odbiornik i latać to poprosiłem o oblatanie. Kolejne dwa tygodnie czekania. Całą kwotę zapłaciłem 21 listopada.

Pinguje go znów, z pytaniem, kiedy będzie wysyłka?  12-12-2018 informacja, że przesyłka zostanie nadana w poniedziałek 17-12.

Dziś wysłałem z rana sms z przypomnieniem a po południu dzwonie z pytanie czy poszła przesyłka, nie miał czasu na nadanie, nada jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce Cie martwic ale w tym roku pewnie przesyłki nie zobaczysz a w przyszłym będziesz się bujał ze sprzedającym bo przesyłka dojdzie uszkodzona ;)

 

miałem podobne perypetie z innym sprzedajacym , dwa modele mi wysylal i za każdym razem w piątek wieczorem żeby przez weekend sie o niego potykali na sortowni i dostarczali uszkodzony, pozniej nieodbieranie telefonow, denerwowanie sie itp

 

 

lepiej kupic uzywany model z odbiorem osobistym , kasa - model i cieszyc sie z latania

 

ps. w tych poeniadzach idzie naprawde kupic porzadny model DLG od czolowych producentow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami, używane za 1800pln, (przykład: https://allegro.pl/f3k-comet-uzywany-gotowy-do-lotu-i7698933199.html  używane klejone za ok. 1200pln i okropnie potłuczone to poniżej tysiąca ale takich żaden poważny producent nie sprzedaje na portalach internetowych - co najwyżej użytkownik (przykład: https://allegro.pl/oferta/szybowiec-dlg-spinacz-uzywany-sprawny-7639830708 Są też bardzo rzadko okazje, np. jak ja sprzedawałem za połowę ceny Cometa i Fireblade ;-)

 

A co do oferty z OLXa to cena wytworzenia + robocizna jest większa od wystawionej ceny sprzedaży, więc sprzedającemu się nie śpieszy z wykonaniem. Szkoda tylko, że nie napisał o tym w ofercie sprzedaży, że zrobi jak będzie mu się chciało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.