Skocz do zawartości

Extra 260 - model o rozp. 1400m.


Rekomendowane odpowiedzi

Oracover ciężki  47-68g/  zależnie od koloru. Szkoda że nie idziesz w stronę lekkiego modelu. Musisz wziąć to pod uwagę  że im cięższy model tym więcej prądu potrzebuje a to oznacza krótsze latanie.

Czym radziłbyś oklejać żeby dostać mniejszą masę, ale ładne kolory i dobrą wytrzymałość pokrycia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Solarfilm Lite jest bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o ciężar- kolorów jednak jest mało. Oracover produkuje lekkie folie ale bez kleju. Zdaje się że do przyklejania stosuje się Balsalock czy jakoś tak. W modelu każdy gram się liczy a na folii naprawdę dużo można zaoszczędzić.

 

Polecam sobie pobrać katalog https://www.oracover.de/downloads/viewcat/42/productinformation-all-products-polish   i wyszukać w nim odpowiednie folie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje ale ja bede dokladal tam jeszcze inne kolory-to nie bedzie tak bez dodatkow-czekam na dostawe=pozdrawiam


Po drugie te kolory ktore sa teraz na forum nie sa rzeczywiste-komp i telefon przeklamuje kolory-w rzeczywistosci to ta czerwien jest taka krwista a nie bordowa jak na tych fotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmuszony jestem do sprzedania innego modelu nowego --zapraszam do kupna=sprzedaje dlatego ze brak jest kasy na dokonczenie innych modeli==zapraszam na gielde -forum PFM lub na OLX

 

https://www.olx.pl/oferta/samolot-rc-innovator-nowy-komplet-CID767-IDxyGCQ.html#d5f453582c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-ARF prawie gotowy-pomalowalem owiewke silnika na bialo-jak wyschnie bedzie obrabiana dalej-wkleilem juz zawiasy do pionu i dokleilem paski==na tym etapie prac model wraz o owiewka silnika i kapa wazy 1040g==czyli jak przewidywalem zmieszce sie z caloscia w granicach 1800-1900g Pozdrawiam obserwujacych.

post-18272-0-93583200-1542907076_thumb.jpg

post-18272-0-29982200-1542907098_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem w swoim czasie podobna Extre 260  o rozp 1400mm i ja sprzedalem koledze -miala taki sam silnik zaistalowany przeze mnie==kolega smigal na niej i robil z modelem co chcial-pomijam tu loty 3D =dlatego nie obawiam sie o latanie na tym silniku=ale dzieki za zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-pewnie nie mozecie sie doczekac konca-ja tez==ale powoli ...pomalowalem drugi kolor na wiaderku zamontowalem kolko ogonowe i kolka glowne=bedzie trzeba troche poczekac na dalsze malowanie owiewki silnika aby tasma ochronna nie wyrywala juz pomalowanych kolorow-powoli zaczymam wkladac osprzet...

post-18272-0-36494400-1543260678_thumb.jpg

post-18272-0-20011700-1543260696_thumb.jpg

post-18272-0-42823600-1543260719_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.