Skocz do zawartości

Witam modelarzy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po ponad 40 latach wróciłem do modelarstwa. Dawno temu były to różne modele z Małego modelarza, potem modelarnia którą po roku mojego w niej pobytu zamknięto. Później z synem modele plastikowe - ale zawsze z pełnym malowaniem, do końca.

Zawsze pasjonowało mnie żeglarstwo, żegluję ale tylko na morzu. Kiedyś w Anglii zobaczyłem kilku facetów "żeglujących" w parkowym stawie. Mieli jakieś pudełka z długim drutem i patyczkami po których przebierali palcami a te ich jachciki pracowały żaglami, robiły zwroty i ci starsi panowie mieli z tego kupę zabawy. Jakoś mi to utkwiło w głowie i kiedy kolega z pracy, też modelarz ale lotnik, pokazał mi plany jachtu z America's Cup pomyślałem dlaczego nie spróbować. W końcu jako żeglarz mam spore doświadczenie szkutnicze i żeglarskie więc dam radę... Trafiłem m.in. na Wasze forum. Sporo się od Was dowiedziałem i teraz gdy mam już zrobiony kadłub i zaczynam go wyposażać postanowiłem się do Was "zapisać" (prawie jak dawno, dawno temu do modelarni). Mam nadzieję, że moje, być może dla Was "starych" wyżeraczy, głupie pytania nie pozostaną bez odpowiedzi.

Z tą nadzieją Was witam i pozdrawiam.

 

Wojtek (Śliwa)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.