Skocz do zawartości

kombaciarze z Warszawy i okolic


pacek

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 241
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No właśnie!!!!Narobiliście nam i nie tylko nam smaku na Tą I Warszawską Bitwę ESA i nic dalej nie wiadomo.A do 4 kwietnia bliziutko oj bliziutko.Miszczu u stolarza nowa półkę na puchary zamówił,Rzeżnik skonstruował ostrzałkę do śmigieł,bo oryginalne GWS-y sa za tępe,ja z Tajwanu zciągnąlem specjalne szkła kontaktowe dla lepszej oceny odległości modelu od taśmy a Wy Panowie nic,jak to mówią"morda w kubeł"Może na wzór Czechów zrobilibyśmy Puchar Polski w kategorii ESA.Dołaczyłby jeszcze np:Poznań i Katowice i mogło by być fajnie.I CO WY NA TO?Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbuje wyciągnąć jakieś informacje od Przemka czy udało mu się dogadac z Kojotem ale narazie siedzą cicho.

Mamy z Andrzejem rezerwową lokalizację ale musimy sprawdzić jak z dojazdem. Jakieś 30 km od W-wy, nie trzeba by się było nikogo o zgodę pytać bo w części łąka należy do mnie no i na ESE raczej miejsca by starczyło.

 

Nie chcę też włażić między wódke i zakąskę, bo może się już dogadali i głupio wyjdzie.

Mam nadzieje, że Przemek wkrótce się odezwie i wszystko się wyjaśni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ustaliliśmy z Jankiem, że spotykamy się jutro około 11.30 -12.00 na "lotnisku" w Górze Kalwarii.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego pokombacenia, równierz tych którzy jeszce nigdy nie walczyli :D kiedyś musi być ten pierwszy raz.

 

 

W początkowych postach był opis jak do nas trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam podsmażoną relację, ale wymaga jeszcze pewnej obróbki. Póki co zapodajcie własne relacje.

 

W skrócie: wygląda jednak na to że Kalwaria padła pod naporem wrogów (w WWII jakieś 4:5 w cięciach).Ale przewaga najeźdźcy była spora...

 

Jeśli chodzi o WWI to Kalwaria - totalnie padła, mimo że miała dwukrotną przewagę w ludziach, ilości sprzętu i jego jakości :mrgreen: Chyba morale było słabe hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie :twisted: z tym wynikiem IIWW to jakaś ściema, ja miałem 2 (drugie przy okazji przycięcia Lagowi ogonka) , Andrzej conajmniej 3 to jak może być 4:5 dla Najeźdźców :ble:

 

IWW owszem dla CIebie ale nadejdzie czas zemsty :ble:

 

podsumowując Góra Kalwaria stała się po raz kolejny świadkiem krwawych walk :mrgreen:

 

a tak wyglądał mój Hellcat po bliskim spotkaniu z Huricanem Przemka

 

ea68c587dfc215b9.jpg

 

a tu bohaterowie ostatniej potyczki

 

c2db2d5e3198434c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.