Skocz do zawartości

Zdjęcie

BigViCK od Vickmodels z Węgier

bigvick vickmodels

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#61 kuzynek

kuzynek
  • Modelarz
  • 116 postów
  • SkądWarszawa
  • Imię:Maciej

Napisano 20 sierpień 2018 - 04:00

Na lotnisku jestem ostatnio zawsze sam. Próbowałem kręcić z kamerki leżącej na ziemi, ale słabo to wygląda. Chyba muszę zamontować jakaś kamerkę na czapce z daszkiem.

Muszę się pochwalić nowym rekordem w powietrzu 1:42. Dla mnie to mega wyczyn. Pierwszy raz udało mi się złapać termikę.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#62 a2j

a2j
  • Modelarz
  • 111 postów
  • SkądJastrzębie-Zdrój
  • Imię:Adam

Napisano 22 sierpień 2018 - 16:26

Ja połączyłem dwa elementy w jeden tj. uchwyt na głowę do kamery typu gopro i końcówka z selfiesticka - dzięki temu mogę kręcić film telefonem - polecam.

hatcam.jpg

Zobacz jak tu Pan lata

• 0

#63 kuzynek

kuzynek
  • Modelarz
  • 116 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 sierpień 2018 - 19:26

Dziękuję bardzo. Świetny filmik. Może mi się też coś takiego uda w tym sezonie.

Zakupiłem kamerkę RunCam 2. Zamontowałem ją na daszku czapki i mam z dzisiaj jakieś pierwsze nagranie. Na lotnisku była totalna cisza. Zero wiatru i tylko przetestowałem kamerkę. Nagrywa fajnie. Widać dosyć dobrze wyrzuty. Filmiki wychodzą bardzo duże. Jakieś 3,5GB za 15 minut lotu. Mam w planach polatać jeszcze trochę. Wybrać ciekawsze momenty, których się nie wstydzę:-) Obrobić nagranie i może w weekend uda mi się wrzucić coś i pochwalić się.

• 0

#64 kuzynek

kuzynek
  • Modelarz
  • 116 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 sierpień 2018 - 12:13

Obiecałem i wrzucam filmik. Niestety pogoda się popsuła i nie mam więcej nagrań niż te które zrobiłem przy testach kamerki. Nagrywanie dużo mi daje. Jak oglądam sobie w domu filmiki to widzę więcej błędów.
https://youtu.be/9Z8AbIATJTw

• 0

#65 a2j

a2j
  • Modelarz
  • 111 postów
  • SkądJastrzębie-Zdrój
  • Imię:Adam

Napisano 25 sierpień 2018 - 13:34

Obiecałem i wrzucam filmik. Niestety pogoda się popsuła i nie mam więcej nagrań niż te które zrobiłem przy testach kamerki. Nagrywanie dużo mi daje. Jak oglądam sobie w domu filmiki to widzę więcej błędów.
https://youtu.be/9Z8AbIATJTw

Super latanie, świetna miejscówka.

• 0

#66 kuzynek

kuzynek
  • Modelarz
  • 116 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 sierpień 2018 - 13:49

Dziękuję. Ale dłuuuuuga droga przede mną. BigVick to świetny model na początek. Jest pancerny. Muszę popracować na wyrzutem. Nie wiało i model przy takiej pogodzie schodzi mi w lewo przy rzucie. Za długo go prowadzę za skrzydło.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych