Skocz do zawartości

Mistrzostwa Polski F3K 16-17.06.2018 Zalesie / Koczargi k. Warszawy


Czaro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ruszyła strona tegorocznych Mistrzostw Polski F3K.
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam wszystkich zakręconych i zapalonych, którzy już złapali bakcyla zawodów, ale też wszystkich, którzy chcieliby spróbować, ale nie mają odwagi. Nie masz akurat sprawnego modelu, albo nie masz licencji? Przyjedź i tak! Pogadamy, wymienimy doświadczenia, wytłumaczymy z czym to się je i jak najłatwiej wejść w poważniejsze, zawodnicze rzucanio-latanie. Przekonaj się, że nie jesteś sam ze swoim "uzależnieniem" od DLG. Spotkajmy się wśród innych zakręconych!

PS. Nie gwarantuję wyjścia z nałogu, a wręcz przeciwnie ;)

http://bemowskie.pl/projekt/aeromodelklub/

Rok temu było tak:

post-695-0-75588400-1526115879_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...

Za ten termin zawodów nie dostałeś reprymendy od szefa szefów i jego kolegi ze Stalowej? Mp F3B tez miały być w tym terminie, to była wojna, że 16 i 17 nie mogą odbywać się inne imprezy poza gliwickimi MP dla juniorów. Kabaret

 

Widziałem tę przykrą dyskusję na grupie mailowej. Członek KM postawił sprawę na ostrzu noża. Tzn. to nawet nie była dyskusja. Na szczęście organizatorem MP F3K jest inny członek KM :) Może "swoich" się nie czepiają? Bo jak dobrze wiadomo, w AP są równi i równiejsi.

 

Rozumiem ideę wyłączności dla terminu MP juniorów młodszych, jednak wolałbym, aby była to tylko sugestia dla innych organizatorów, a nie przykaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oczywiście, że powinien być porządek. Jednak na przykładzie tego roku, kiedy wiem, jak trudno było nam znaleźć termin na zrobienie zawodów, nie powinno się wprowadzać takich restrykcyjnych ograniczeń. Mam świadomość, że to jedyny dogodny dla nas termin, z punktu widzenia organizatora i gdyby nie on, Mistrzostw w ogóle w tym roku mogłoby nie być.

 

Gdyby ktoś jeszcze nie widział, zapraszam do zapoznania się z biuletynem organizacyjnym tegorocznych MP.

Jednocześnie zwracam uwagę na nowy sposób wnoszenia opłat startowych. W tym roku płacimy przelewem.

 

http://bemowskie.pl/content-dir/uploads/2016/04/Biuletyn_20180522_Rev1.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Panowie powiedzcie mi czy jest jakiś plan jak może wyglądać spotkanie dla niebiorących udział w zawodach? Planuję przyjechać z modelem, ale nie wiem czy będę miał możliwość porzucania w innym miejscu/po zawodach? I tak chętnie przyjrzę się konkurencjom, ale żeby dzień się nie znudził też chętnie polatam ;) Oczywiście wszystko tak, aby nie przeszkadzać zawodnikom i innym uczestnikom ruchu lotniczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy czegoś takiego, jak oficjalny trening. Więc możesz rano, zanim ruszą konkurencje ok. 10. W ciągu dnia planujemy ok. godzinną przerwę obiadową i to jest również dostępny czas, oraz wieczorem po zakończeniu ostatniej konkurencji tego dnia.

 

Niestety nie ma tego czasu za dużo, dla gości. Ale musisz zrozumieć, że to są zawody, a spotkanie przy okazji i tej kolejności będziemy się trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie miałem za dużo czasu byłem przez kilka godzin. Z samych obserwacji mam już trochę przemyśleń, ale widzę też, że muszę jeszcze popracować nad odchudzeniem i poprawieniem swojego modelu, bo takich wysokości jakie chłopaki osiągali przy rzucie to nigdy nie widziałem ;P Teraz tylko trening, trening i dopracowanie konstrukcji, a za rok wyrabiam licencję i mam nadzieję, że spróbuję swoich sił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę jeszcze popracować nad odchudzeniem

 

Też muszę się odchudzić :)

 

 Mamy nowego Mistrza. Michał wygrał w 2016, rok później ja, teraz znowu on. Ścisła współpraca pilota i pomocnika popłaca.

post-695-0-22333200-1529314774_thumb.jpg

 

Juniorzy:

 

post-695-0-98104200-1529314837_thumb.jpg

 

Gratuluję wszystkim uczestnikom! Natomiast koledzy, którzy nie startowali, za rok muszą wystartować. Dość patrzania!

 

post-695-0-73789500-1529314820_thumb.jpg

 

post-695-0-16220300-1529314809_thumb.jpg

post-695-0-74037100-1529314854_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.