Skocz do zawartości

Zdjęcie

LS 8

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzysztof 1

Krzysztof 1
  • Modelarz
  • 8 postów
  • SkądGOSTYŃ
  • Imię:Krzysztof

Napisano 14 maj 2018 - 13:45

Witam  wszystkich ..

Proszę o opinie  na temat szybowca/motoszybowca LS 8 firmy  flyfly hobby kolegi  który ma  ten model i nim  lata.

Krzysztof

• 0

#2 Krzysztof 1

Krzysztof 1
  • Modelarz
  • 8 postów
  • SkądGOSTYŃ
  • Imię:Krzysztof

Napisano 26 czerwiec 2018 - 13:49

Witam  wszystkich.

Niestety  nikt  nie odpowiedział  na moje  pytanie.

Ciekawe czy  nikt nim nie lata  czy  nie ma o czym pisać ?

Ja  model ulotniłem na początku  czerwca. Muszę  obiektywnie  powiedzieć ,że model lata  całkiem nieźle  i  jest przyjemny w pilotażu.Wzmocniłem  kadłub od  środka węglem, wymieniłem wręgi  na  z prawdziwej sklejki, dodałem  podwozie oraz silnik elektryczny. Model startuje z ręki oraz wózka startowego.

W powietrzu prezentuje  się  całkiem  dobrze, a rozpiętość  4m robi wrażenie.

Jeżeli  włoży się w ten model  trochę pracy  to satysfakcja  będzie   całkiem spora.

Krzysztof

• 0

#3 BartK

BartK
  • Modelarz
  • 50 postów
  • SkądWrocław
  • Imię:Bartek

Napisano 28 czerwiec 2018 - 11:36

Witam  wszystkich.

Niestety  nikt  nie odpowiedział  na moje  pytanie.

Ciekawe czy  nikt nim nie lata  czy  nie ma o czym pisać ?

Ja  model ulotniłem na początku  czerwca. Muszę  obiektywnie  powiedzieć ,że model lata  całkiem nieźle  i  jest przyjemny w pilotażu.Wzmocniłem  kadłub od  środka węglem, wymieniłem wręgi  na  z prawdziwej sklejki, dodałem  podwozie oraz silnik elektryczny. Model startuje z ręki oraz wózka startowego.

W powietrzu prezentuje  się  całkiem  dobrze, a rozpiętość  4m robi wrażenie.

Jeżeli  włoży się w ten model  trochę pracy  to satysfakcja  będzie   całkiem spora.

Krzysztof

Nie martw się, sam mam rewelacyjnie wyglądającego i porządnie zrobionego Groba G-103 i też ledwie kilka postów było o nim gdy go kupowałem, z resztą nie tylko tu, ale na światowych forach. Też się dziwiłem, dlaczego nie cieszy się popularnością chociażby porównywalną z Condorem, jako coś co ma aspirację na półmakietę, wygląda lepiej, ma więcej miejsca na wyposażenie. Dopiero z czasem zaczęły się pojawiać wątki na forach oraz filmiki na YT. Moim zdaniem te modele świetnie wypełniają lukę na rynku - za niewielką cenę można mieć fajną frajdę z makietowego wyglądu. Popieram to, co napisałeś. Nasze modele wciąż czekają na odkrycie ;-) Możesz coś dla potomnych napisać o wyposażeniu?

• 0

#4 Grzesiek

Grzesiek
  • Modelarz
  • 868 postów
  • SkądMęcinka/Dolnyśląsk
  • Imię:Grzegorz

Napisano 28 czerwiec 2018 - 11:50

Szkoda ze są tylko zrobione z czegoś co nawet koło laminatu nie stało.Mizerna jakość kompozytu,reszta ok

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych