Skocz do zawartości

Graupner - Nemesis


jary14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem modeliku od Graupnera o nazwie Nemesis :D

Żeby nie podawać wszystkich jego danych dam link:

https://shop.graupner.de/webuerp/servlet/AI?ARTN=6288

 

Model szalenie mi się podoba, bo jestem miłośnikiem małych modeli (małe jest piękne :P)

Ale potrzebuje waszej rady, a mianowicie:

w instrukcji znalazłem wiadomość, że mam zastosować silnik szczotkowy 250 7,2V. I teraz moje pytanie: jaką bezszczotką mogę go zamienić, żeby model nie stracił na jakości lotu, tzn. jaki jest odpowiednik bezszczotkowy do szczotki 250 ??

Z góry wielkie dzięki

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ten model wymaga dosc szybkiego silnika, wiec to co podales jest nienajlepsze. Sprawdzilby sie w nim 15-18 gramowy inrunner 12mm z kv dobranym pod smiglo takie jak w speedzie 250 czyli 4x3 lub smiglo 3x2 (z kv okolo 4000). Obydwa zespoly napedowe pod lipole 2s 300-350.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pomyliłem modele ;). Wydawało mi się że jest to raczej model akrobacyjny ;). Może ktoś mnie oświeci i wytłumaczy dlaczego to jest pylon (czym sie charakteryzuje - bo ja raczej pylony z czymś takim kojarze... http://nastik.pl/tm-stinger-arf-p-1376.html)

W takim razie sory za zamieszanie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim :D :D :D

A modelik kupiłem na targach hobbystycznych w Lipsku (polecam 4/5 targów jest poświęcone modelarstwu) rok temu. Sorry nie pamiętam ile dałem . Mała poprawka, nie mam tego modelu od niedawna, tylko dopiero teraz się za niego wziąłem. :oops:

 

P.S fajny Fox boogie, też mam (tegoroczne targi --> 9euro) i też się zastanawiam nad przeróbką na RC, ale najpierw Nemesis :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.