Skocz do zawartości

Westland lysander seagull models 3000mm


Rekomendowane odpowiedzi

Witam taki nowy modelik.

post-2341-0-60601500-1526580026_thumb.jpg

post-2341-0-86680400-1526580045_thumb.jpg

 

Nigdy nie miałem modelu firmy Seagull models pierwsze wrażenia bardzo pozytywne model bardzo ładnie wykonany,wszystko super zapakowane.

Waga wszystkiego co było w pudełku 7kg to jak na 3m model niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mam jeden model seagull , extre 260  1820mm, tym modelem stawiałem pierwsze kroki z napędem benzynowym , ogólnie firma nie zbiera zbyt pochlebnych opinii , a ja tam jestem zadowolony.

Nie jest to model 3D , ale prostą akrobacje kreci, folia na garbie była do przyprasowania prosto po wyjęciu z pudełka , ale np na skrzydłach nic nie poprawiałem i jest do dziś OK.

Pięknie lata na nożu i w locie odwróconym , mógł by byc lżejszy , a po kilku naprawach to nawet nie wiem ile waży , ale za to lata stabilnie i przewidywalnie w takim wietrze że większości modelarzy nawet by nie przyszło do głowy aby w takich warunkach wybrać sie na lotnisko , a ten model lata jak by nigdy nic.

Model do dziś jest sprawny choc juz nie lata , bo po wielu godzinach wylatanych modelem seagull i oswojeniu sie z nim doszedłem do wniosku że nie zachowuje sie tak jak ja bym sobie tego życzył, jak się okazało nie jest winny model a serwa w nim zamontowane, sa zwyczajnie za wolne i po prostu stery sie spóźniają, na przyszły sezon dostanie nowe serwa i jeszcze będzie latał.

Ogólnie jestem na tyle zadowolony z modelu seagul że na pierwszy model benzynowy wybrał bym tą extrę ponownie, może nie jestem po prostu wymagający,  ma jeszcze jedna zaletę, nie ma wielkiej bariery psychologicznej , i mogę spokojnie latać , często ryzykownie i nie muszę rozmyślać ile to kosztowało, jak skasuję model to na pewno będe sie lepiej czuł ze świadomością że dałem za nówkę model prosto ze sklepu 800zł a nie 1600zł czy więcej za cos renomowanego , w razie utraty orientacji jestem tylko osiem stówek w plecy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia w ten weekend . Ja mam wyjazd rodzinny, szkoda że nie będę przy oblocie. Ale życzę udanego startu i lądowania, dużo satysfakcji. Proszę wrzucę fotki i swoje spostrzeżenia. Model zacny :)

Ps.Fakt skrzydła wąskie ale ja mam zbliżonego rozpiętością Storcha i tam dopiero s wąskie skrzydła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.