Skocz do zawartości

Kubacki wita wszystkich na forum


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadeszła najwyższa pora się przywitać ,więc cześć wszystkim pozytywnie wkręconych w świat RC.
Większość z nas zaczynała całkiem nieświadomie,wkładając do modeli z klocków silniczek zasilany baterią 1,5V , wirnik się kręcił i jaka to była smilie_happy_251.gif ,tak było w moim przypadku facepalm.gif 
Z czasem jak dorosłem (tak mi się wtedy wydawało) kupiłem Belta CP i to dopiero była radość -szkoda ze tylko 10 sekund wall2.gif , modelu nie dało się odratować .
Odstawiłem latanie na rok ,po tym traumatycznym przeżyciu .
Po roku mądrzejszy o własne doświadczenia kupiłem Lamę i wtedy podskok po podskoku ,zawis za zawisem i się zaczęło na poważnie.
Lama się znudziła ,nadeszła pora na WL Toys V911 ten dawał jeszcze więcej radości ,i tak oto heli zawładnęło moim życiem swir.gif .

Obecnie zarejstrowany jestem na innym forum z którego korzystam od 2016r . 

Przez przypadek dowiedziałem się że na tym forum też jest dział z helikopterami RC, także postanowiłem zawitać w wasze szeregi by poznać kolejnych pasjonatów tego hobby.

Pozdrawiam wszystkich kubacki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.