Skocz do zawartości

Zmarł Piotr Kozakow


azajac
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym odszedł od nas
Kolega i Przyjaciel,
Wiceprzewodniczący Sekcji Modelarskiej Aeroklubu Lubelskiego,

Piotr Kozakow (nick pfmrc Pioterek)
 

Msza Święta żałobna odprawiona zostanie w Kaplicy pogrzebowej Droga Męczenników Majdanka 71
w dniu 04 czerwca 2018 roku o godzinie 11:00
po której nastąpi złożenie Drogiego nam Zmarłego
do grobu na cmentarzu komunalnym "Majdanek"
 


Rodzinie i Przyjaciołom składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Cześć Jego Pamięci.

post-17531-0-42135000-1527597195_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wiem, że Piotr, jako  w sumie skromny człowiek,  byłby onieśmielony tym, że o nim coś piszą, ale  muszę  o nim napisać  kilka słów od siebie. Dla mnie był wzorem modelarza.  Świetny konstruktor, inżynier o dużej wiedzy i umiejętnościach, często był dla mnie i innych kolegów mentorem,  doradcą. Twórca bardzo ciekawych konstrukcji modeli jak Prząśniczka czy "Popylacz" , jego prace mogliśmy obserwować nie tylko na lotnisku ale i w "Modelarzu" gdzie publikował ich opisy. Pasję odziedziczył po ojcu i bardzo chciał ją przekazać synowi. Miał często upartą naturę, zwłaszcza jeśli był przekonany do swoich racji. Choć bywało, że  się spieraliśmy, zawsze się jakoś potrafiliśmy zrozumieć i przyjąć argumenty drugiego. Za to go bardzo szanowałem.    Ale najważniejsze w nim było to, że  był po prostu dobrym człowiekiem, kochającym mężem i ojcem, przyjacielem i kolegą. Walka z ciężką chorobą zabrała go z lotniska , walczył godnie i odważnie.... ale cóż.......Pan Bóg miał co do niego inny plan...... Teraz Piotr ma całe Niebo dla siebie i swoich samolotów........... Nasze środowisko lubelskich  modelarzy straciło kogoś ważnego i wartościowego...... osobiście straciłem świetnego Kolegę i będzie mi brakować długich rozmów z nim przez telefon, jego podejścia do życia, pogody ducha........

 

Piotrze, spoczywaj w spokoju.

 Wyrazy  głębokiego współczucia dla Rodziny

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem poruszony. Niezwykły człowiek. Od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie by do Piotra zadzwonić, zwłaszcza że nie widziałem jego wpisów na forum, ale jak widać już mi się nie uda. Wiedziałem o jego zmaganiach, ale podobnie jak Rafał nie mogę uwierzyć.

Serdeczne kondolencje dla Rodziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.