Skocz do zawartości

Pakiet LiPo 3S 1300mAh


Miguel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie

Zastanawiam się nad kupnem nowego pakietu LiPo 3s 1300mAh do mojego Mig'a 3 ESA. Silnik Emax 2812, regulator Emax Blheli 20A. Pobór prądu 10A. Jakich firm pakiety polecacie, sprawdzają się Wam? Przeczytałem kilkadziesiąt tematów o wyborze LiPo, zarówno na polskich jak i zagranicznych forach, ale nadal ciężko mi ocenić które pakiety są najczęściej polecane. Zauważyłem jednak, że bardzo często używane są pakiety Zippy, Turnigy, Gens, Tattu (w sumie to Gens), SLS. Aktualnie posiadam pakiety Redox, ale miałem już z nimi problemy, więc chciałbym zainwestować w coś innego. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Widziałem tą stronę, ale jej wygląd i to że jest niedokończona uznałem za próbę oszustwa. To miejsce gdzie jest napis logo twojego sklepu naprawdę źle wyglada. Całość wygląda jak nieudana próba wyłudzenia pieniędzy. Ktoś tam coś kupił?

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupuje na akumulatoryrc. I strona nie jest przeładowana fajerwerkami - prosta i skuteczna. Czy gdyby było więcej flasha i fajerwerków uznałbyś ją za bardziej wiarygodną? 

 

Powiedziałbym, że to jedno z 3 miejsc dostępności tych pakietów i chyba najbardziej popularne.

Drugie to rcmaniak.pl (kolega Krzysztof) a trzecie to Wojtek na zawodach:P

 

EDIT:

Jakoś szukanie tego oficjalnego przedstawiciela Ci nie wyszło...

Wystarczy wejść w zakładkę "o nas"

https://www.akumulatoryrc.pl/pl/i/O-nas/9

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem akumulatorów modelarskich Rc LiPo Firmy StefanlipoSLS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za pomoc. Wygląda na to że zdecyduje się na SLS'a lub Gens'a Ace/Tattu, bo te również często były polecane.  Czy ktoś może mi jeszcze powiedzieć jaka jest różnica pomiędzy seriami u SLS'a? Jeśli chodzi o Gens'a, uważacie że lepszy będzie Ace czy Tattu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupuje na akumulatoryrc. I strona nie jest przeładowana fajerwerkami - prosta i skuteczna. Czy gdyby było więcej flasha i fajerwerków uznałbyś ją za bardziej wiarygodną?

 

Powiedziałbym, że to jedno z 3 miejsc dostępności tych pakietów i chyba najbardziej popularne.

Drugie to rcmaniak.pl (kolega Krzysztof) a trzecie to Wojtek na zawodach:P

 

EDIT:

Jakoś szukanie tego oficjalnego przedstawiciela Ci nie wyszło...

Wystarczy wejść w zakładkę "o nas"

https://www.akumulatoryrc.pl/pl/i/O-nas/9

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem akumulatorów modelarskich Rc LiPo Firmy StefanlipoSLS.

Problem nie jest w fajerwerkach. Problem jest w tym jak ta strona wygląda na urządzeniach mobilnych. Wchodzę na nią z komputera i jest w porządku, ale jak wejdziesz na nią z komórki to wygląda na niedokończoną, nieaktywną albo po prostu próbę oszustwa. Po wybraniu na dole 'Pełna wersja serwisu' wygląda już ok.

 

W załączeniu wygląd domyślny na komórce.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

7881895b8b889fd3a4d0f3b4bd96d0e7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.