Skocz do zawartości

Rzuty modelu ESA


zywasmierc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, wiosna się zaczęła, więc i studenci poświęcają więcej czasu na integrację na polu. Ostatnio w trakcie tej integracji zupełnie przypadkiem wyszedł pomysł zrobienia "eskadry" myśliwców ESA i  stąd się bierze moje pytanie, czy gdzieś jestem w stanie dostać jakieś sprawdzone plany na model ESA(mile widziana IIWW, jeden płat i jeden silnik, rozpiętość około 1m i stosunkowa konstrukcja). W planach jest także ich budowa, więc kupno modeli zupełnie nas nie interesuje.

 

Życzę miłej reszty dnia, dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Skoro kolega pisze w dziale esa tzn ze chyba przeczytał regulamin tej dyscypliny sportowej. 1m to nie ta bajka.

 

Tak jak pisze Robert wystarczy dowolny rysunek z 3 rzutami aby zrobić model ESA. Pytanie czy macie EPP? Robienie modeli Do walki w eskadrze czy jakiejkolwiek innej, a do tego przecież jest ESA, z czegoś innego niż EPP to pomyłka. Było wielu i każdy jeden się nawrócił. Nawet ja - z tym ze ja zrobiłem moja kolejna tam ese z depronu jako prototyp. Model zawodnicy był już z EPP. Szkoda Waszego czasu i pieniędzy. A skoro jesteście studentami to chyba uczą Was tam, że mądry człowiek uczy się na własnych błędach a inteligentny na cudzych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.