Skocz do zawartości

Furious Fpv f-35 lighting


pengo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z kolegów miał już okazję testować ten zestaw?

 

https://www.banggood.com/FuriousFPV-F-35-Lightning-Flight-Controller-AirSpeed-Sensor-GPS-Module-Bluetooth-Module-p-1278861.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN

 

FC przeznaczony dla Skrzydeł i samolotów, przypomina mi trochę mini wersje pixhawka. W zestawie dostajemy sam FC, rurkę pitota, antenę gps, odbiornik bluetooth, buzzer worek kabli. Zaprojektowany do współpracy z INAV.

 

Ostatnio śmigło pocięło mi palca podczas startu z ręki, i chcę ten proces pozostawić elektronice i przejmować kontrole nad skrzydłem jak już będzie w górze, przy okazji fajne dodatki tutaj są. A gabaryty pozwalają umieścić to w niewielkich konstrukcjach

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zastanowię się, jakbym miał kupić omnibusa plus te wszystkie dodatki to cena wyjdzie podobna, tutaj mam już wszystko ze sobą zestrojone (plug and play) wydane w ładnym opakowaniu. Konfiguracja FC i mission planar z poziomu smartfona jest to też wygodna opcja na szybkie wypady, nie trzeba zabierać laptopa i się wpinać kabelkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.