Skocz do zawartości

Naze32 - czy to dobry kontroler?


marijuz2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jakiś czas temu kupiłem Naze32 i złożyłem na nim drona. Niestety sprzęt troszkę szalał aż pewnego razu kontroler lotu wysiadł na dobre, całkowicie odmówił posłuszeństwa (nie działa, nie łączy się po USB z Cleanflight, jest tylko smutno migająca pomarańczowa dioda). Kupiłem drugiego Naze32 i niestety - przybył do mnie już uszkodzony. Moje pytanie brzmi - czy to oznacza że kontrolery Naze32 są słabej jakości i psują się bardzo często? Jak często Wam się zdarza, że kontroler lotu odmawia posłuszeństwa? Czy przyczyną moich problemów jest źródło w którym kupuję kontrolery - ebay? Dużo osób poleca banggood.com, czy tam rzeczywiście podzespoły są lepszej jakości? Czy to może być wina innych podzespołów, np. PDB? Mam PDB od CC3D. Czy radzicie kupić następne Naze32 czy inny kontroler? W jaki sposób sprawdzić prawidłowość działania PDB (na woltomierzu wskazuje że wszystko jest ok).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jaka cena taka jakość. Oryginalna naze32 kosztowała kiedyś grubo ponad 100zl. Potem pojawiły się chińskie klony. To co kupujesz to jest niestety niskiej jakości i niskiej wydajności sprzęt. Dotyczy to tez cc3d. I wszystkiego na F1. Mi umarło z 5 albo i wiecej naze - różne rev od 5 do 6b c d ileś ich tam było. Nadal mam jedną - podłącza sie do USB i umiera po 20 sekundach - coś się zawiesza w procku.

 

Nie wiem do czego ja używasz ale obecnie jest cała masa lepszych kontrolerów. Szkoda Twoich pieniędzy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.