Skocz do zawartości

FlySky FS-i6 jeden switch kontroluje dwa kanały.


DraveS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam taki mały problem. Kupiłem właśnie Wizarda x220 wgrałem firmware, wszystko wydawało się ok, ale jeden ze switchy konkretnie SWB kontroluje odpowiednio przypisany aux 2 ale równocześnie throtle. Więc gdy ustawiłem pod nim beeper i go przełączyłem, to obroty weszły na połowę (1500). Jak zrobić by SWB kontrolował tylko aux2? 

 

Moje ustawienia w chaneli w nadajniku wydają się ok - chanele od 5-10 i kolejno ustawiłem SwA, SwB, SwC, SwD, VrA, VrB. Jak nie przypiszę żadnego chanelu do SwB to kontroluje tylko [T]. Co z tym zrobić? To pewnie ustawienia w nadajniku bo jak wyświetlę panel z chanelami to własnie tak to jest pokazane. 

 

Zanim wysłałem to sam się zorientowałem o co chodzi. Miałem na tym przełączniku ustawiony włącznik do trainer mode...

 

Wyślę może kiedyś ktoś będzie miał ten sam problem to sobie wygoogluje. Chyba, że moderator uzna to za bezsensowne to można śmiało usuwać ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.