Skocz do zawartości

Twin Star II


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Patryk - przecież napisałem, że trochę tak dla żartu dodałem te skrzydła :D. Ale one bardzo dobrze pasują i gdyby nie wklęsły spód byłoby extra.

Teraz zastanawiam się czy silniki typu dzwonek mocować do wręgi z zestawu czy nowe rozwiązanie mnie czeka. To z zestawu jest dla silników mocowanych za wręgą, a dzwonki mocujemy przed . Cofając całą plastikową obsadę wzrasta kąt mocowania silnika. Z drugiej strony wystające silniki wcale mi nie przeszkadzają.

Próbuję też różne spraye do malowania. Na przykład taka Multi Color firmy Kamaeleon za 7zł z marketu. Zupełnie nie rozpuszcza powierzchni mimo, że nie podano by była również do elaporu czy styropianu. Tyle, że nie kryje idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tak jak do tej pory - startowało i latało będzie bardzo świetnie :D. Z tak malutkim modelem na lotnisko nie będę się wybierał. Jak pisałem ma cieszyć oko/oka :D bratanic więc latanie "koło domu" czyli polanki, plaża (raczej poza sezonem) i pola obok mego rancza. To oznacza, że z ręki będzie startował przynajmniej teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Gwiazda i to podwójna ;) miała polecieć. Prawie do 3 nad ranem przygotowywałem. Dziś też do prawie 15. Niestety drgania silników były zbyt silne. Mam nadzieję, że to tylko niewyważone śmigła i jutro będzie bujał w obłokach :D.

 

E D Y T A

Uffff, to tylko śmigła. Na wyważonych silniki tak przyjemnie gwiżdżą, że zastąpić to może sam lot :-) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręga silnikowa jest oryginalna czyli aluminiowa kształtka przykręcona do plastikowej wkładki, która to jest przyklejona do bezpośrednio do gondoli silnikowej. Jednak z uwagi na mocowanie silnika przed wręgą zamiast za, musiałem maksymalnie przesunąć pakiet 4s 3000 do tyłu. W komorze pod płatem ledwo mieszczą się regulatory odbiornik i przewody silnikowe. Wyważałem tak jak podaje instrukcja czyli 85mm od krawędzi natarcia skrzydła.

Trochę się zdziwiłem bo model wyszedł mi lżejszy niż podaje instrukcja - 1250g zamiast 1350g i to mimo wypryskania na niego dwóch spray'ów. Jutro, znaczy  już dziś za paręnaście godzin okaże się co i jak ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.