Skocz do zawartości

Ciekawe narzędzia i gdzie je kupić?


pietka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę, pochwalcie się  swoimi konstrukcjami przydatnych narzędzi lub urządzeń jakie stosujecie w swoich modelarniach. Dziś stałem się posiadaczem bardzo ciekawego stolika do frezowania i wiercenia ej ofercie( widoczna na zdjęciu wiertarka nie jest w t

 

https://www.wish.com/product/5a1e2c48ff7c734b1f1c3aa7

 

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony prostota i jakością wykonania.  Zwłaszcza bardzo precyzyjnymi posuwami . Do moich modelarskich wyczynów, w połączeniu  z wiertarką stołową i zestawem frezów  ( próbki z fabryki narzędzi od kolegi) jest super! :-) No i cena.  Trafiłem na jakąś chwilową  przecenę. Z kosztami spedycji 187 zł. Armaty na tym nie zrobi ale do drobiazgów w sam raz.  Polecam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Piotrek, możesz zrobić jakieś fotki ze szczegółami i napisz coś więcej. To czarne to plastiki? Odlewane, czy z drukarki 3D? Dla majsterkowicza-modelarza amatora, który raz na jakiś czas coś tam sobie podfrezuje w drewnie, czy tworzywach sztucznych i nie wymaga wielkiej precyzji wykonania/powtarzalności (choć pewnie by tak wolał  ;)  ) to zawsze jakaś alternatywa dla drogich, profesjonalnych posuwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jerzy

 No, te czarne to plastiki. Odlewane. Poza tym jest to taka w sumie maszynka do mało precyzyjnych prac , mi się przydaje do moich celów. Wymaga  trochę pracy  na początku , likwidacja luzów, zmiana nakrętek śruby posuwu i takie tam... zapraszam, zajrzyj do mnie do modelarni, zobaczysz  :-)

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.